Sayfa 371/612 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Polisan için kısa ve basit bir değerlendirme yaptım... [Mali Değerlendirme NOTLARIM] : HİSSENİN BEKLENTİSİZ ŞU ANLIK DURUMDA EDERİ: 5.00..... YIL SONUNDA BEKLEDİĞİM KAR: 700-750 MİLYON (ÖDENMİŞ SERMAYESİ KADAR)..... YIL SONUNDA BEKLEDİĞİM KÂRA GÖRE HİSSE EDER DEĞERİ: 9.00... 2024 TEN İTİBAREN BEKLEDİĞİM MİNİMUM ÇEYREKLİK KÂRI: 250 MİLYON (YILLIK 1 MİLYAR).... (Spekülasyonsuz) Sadece Mali Durum Hedefime Göre Hissenin (2 buçuk Yıl İçinde) Görebileceğini Düşündüğüm Maksimum Değeri:12.00..... Uyarı: Kendi Çalışmalarım Sonucu Olasılığını Yüksek Gördüğüm ve Vardığım Tahminlerdir, Hiçbir Şeyin Garantisi Yoktur....

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Şimdi ben bu yazının neresini düzelteyim sayın realiter.
    Aklıma dayımın anlattigi hikaye geldi

Öncelikle Anlattığın şey fıkra değil olsa olsa bir hikaye olur, ayrık otu sarmaşıkgillerden degil bugdaygillerdendir, ha birde ayrık otu sonradan niye sarmaşık oldu

Sözün özüne gelelim ben bu başlıkta yazmayı sevmiyorum artık bilen bilir. Neredeyse hiç bilgi paylaşılmaz elimde olmadığı zaman bile dedim ki ya bari bilanço tahmini yapalım yok

Ama tartışma ortamı deyince aman Allahım hiç olmadığı kadar yazışma olur ya arkadaşlar bir insan güvenmediği kağıtta niye durur. Bakın ben 1 yıl once Sasa ile eş değer tuttuğum bu kağıdı zaman geldi tamamen zararına satıp çıktım. Emin olun ben hem realiterden hem thyshine den daha fazla inanıyordum satarken bile ya siz niye satmiyirsunuz benim kadar inanmıyorsanız bu kağıdı. Gidin madem bu kadar iyisiniz başka bir kağıt alın yada buraya yazmayın bekleyin neden buraya yazinyazip duruyorsunuz anlamak zor.
    Analizin için teşekkürler.Temettü hakkında ne diyebiliriz yorumun nedir üstad varsayım olarak ?

3.  Alıntı Originally Posted by Kolhis Yazıyı Oku
    Analizin için teşekkürler.Temettü hakkında ne diyebiliriz yorumun nedir üstad varsayım olarak ?
    Temettü verildi zaten muhtemelen gözünüzden kacirmissiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Polisan için kısa ve basit bir değerlendirme yaptım... [Mali Değerlendirme NOTLARIM] : HİSSENİN BEKLENTİSİZ ŞU ANLIK DURUMDA EDERİ: 5.00..... YIL SONUNDA BEKLEDİĞİM KAR: 700-750 MİLYON (ÖDENMİŞ SERMAYESİ KADAR)..... YIL SONUNDA BEKLEDİĞİM KÂRA GÖRE HİSSE EDER DEĞERİ: 9.00... 2024 TEN İTİBAREN BEKLEDİĞİM MİNİMUM ÇEYREKLİK KÂRI: 250 MİLYON (YILLIK 1 MİLYAR).... (Spekülasyonsuz) Sadece Mali Durum Hedefime Göre Hissenin (2 buçuk Yıl İçinde) Görebileceğini Düşündüğüm Maksimum Değeri:12.00..... Uyarı: Kendi Çalışmalarım Sonucu Olasılığını Yüksek Gördüğüm ve Vardığım Tahminlerdir, Hiçbir Şeyin Garantisi Yoktur....

İşte beklediğim buydu 2023 ve 2024 de ne kar yapar nereye gider beklentilere bakmaya gerek yok teşekkür ederiz üstad .

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    İşte beklediğim buydu 2023 ve 2024 de ne kar yapar nereye gider beklentilere bakmaya gerek yok teşekkür ederiz üstad .
    Rica ederim Sayın Kartal. Yalnız ben 2023 yılından (Polisan özelinde değil) ülke geneli olarak hiç umutlu değilim. Şahsi olarak Seçimden 2 ay öncesi ve 2 ay sonrası duruma göre (Yaklaşık 4-5 Ay kendimi sürprizlere karşı korumaya alacağım) Tahminlerim bende kalsın, o noktada biraz Pesimist taraftayım. Polisan'da kârda sıçramalı büyümeyi 2024 ten itibaren bekliyorum. 2023 yılı Polisan büyümesi için aşağı yukarı 2022 yılının yaklaşık tekrarı olur. (Hisse özelinde sürpriz haberler değerlendirme dışı, bu her hisse özelinde olasıdır)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Rica ederim Sayın Kartal. Yalnız ben 2023 yılından (Polisan özelinde değil) ülke geneli olarak hiç umutlu değilim. Şahsi olarak Seçimden 2 ay öncesi ve 2 ay sonrası duruma göre (Yaklaşık 4-5 Ay kendimi sürprizlere karşı korumaya alacağım) Tahminlerim bende kalsın, o noktada biraz Pesimist taraftayım. Polisan'da kârda sıçramalı büyümeyi 2024 ten itibaren bekliyorum. 2023 yılı Polisan büyümesi için aşağı yukarı 2022 yılının yaklaşık tekrarı olur. (Hisse özelinde sürpriz haberler değerlendirme dışı, bu her hisse özelinde olasıdır)

Ben de 2022 yılı icinde iki hissede sağlam haber bekliyorum. biri polho diğeri bizim. ikisinden de bu yıl ayrışma bekliyorum. Yatirim tavsiyesi degildir tabii ki.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

7.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Polisan için kısa ve basit bir değerlendirme yaptım... [Mali Değerlendirme NOTLARIM] : HİSSENİN BEKLENTİSİZ ŞU ANLIK DURUMDA EDERİ: 5.00..... YIL SONUNDA BEKLEDİĞİM KAR: 700-750 MİLYON (ÖDENMİŞ SERMAYESİ KADAR)..... YIL SONUNDA BEKLEDİĞİM KÂRA GÖRE HİSSE EDER DEĞERİ: 9.00... 2024 TEN İTİBAREN BEKLEDİĞİM MİNİMUM ÇEYREKLİK KÂRI: 250 MİLYON (YILLIK 1 MİLYAR).... (Spekülasyonsuz) Sadece Mali Durum Hedefime Göre Hissenin (2 buçuk Yıl İçinde) Görebileceğini Düşündüğüm Maksimum Değeri:12.00..... Uyarı: Kendi Çalışmalarım Sonucu Olasılığını Yüksek Gördüğüm ve Vardığım Tahminlerdir, Hiçbir Şeyin Garantisi Yoktur....

Üstad, iyi bayramlar..
    Tanışıyor muyuz?
    Uyur gezer değilim ama seni okuyunca kendimden şüphe etmeye başladım😅

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,160
    sizlerin değerli paylaşımlarını dikkatle takip ediyorum değerli forumdaşlar.her bir bilgi için teşekkürler.senet özelinde yorum yapacak bilgi düzeyinde değilim henüz.

Sayfa 371/612 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •