Onemli Gunler Banner
Sayfa 344/612 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    2+2 =4 tür. sadece birileri (tahtaci) böyle olmadığına inandırmaya çalışarak sabrınızı zorlar.
    GENEL YAZIYORUM.
    Buna eminseniz, hisseye de inanıyorsanız. Son bir iki haftadır nedir bu reklamların hali. Taraftar toplamaya ne gerek var. Kim kime bedavadan para kazandırmak ister." yok başkalarıda kazansın" yersen! ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    2+2 =4 tür. sadece birileri (tahtaci) böyle olmadığına inandırmaya çalışarak sabrınızı zorlar.
    GENEL YAZIYORUM.
    Buna eminseniz, hisseye de inanıyorsanız. Son bir iki haftadır nedir bu reklamların hali. Taraftar toplamaya ne gerek var. Kim kime bedavadan para kazandırmak ister." yok başkalarıda kazansın" yersen! ytd

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    ünsüz, nerdesin? Gelsende bir iki masal anlatsan bizlere olmazmı.
    Assolistler sahneye en son çıkar, sen türkünü mırıldan dostum, salon dolmaya başladığında geleceğim ben, şuan kuliste Rakı Meyve yapıyorum

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sapık ihtiyar kaşınmış kemal kaşı beni diyor
    Tatmin olmak için seçtiğin yol yanlış.bilgi paylaşımını engelleyip elinde olmadığını söylediğin hisseyi kötüleyerek korkularından kaçıyorsun

5.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Ünsüz üstad adam hisseyi kötülüyor bir ara açık vermis polhoda ağırlığımı azalttım cüzi miktar var diye.şimdi bu adama duymak istemiyeceği şekilde konuşursanız çirkefleşir küfre başlar veya yazdıklarınızı sulandırmaya çalışır.korkusu bu çünkü bir anda bir haber vs...

Bu msg dan sonra açık vermiş elimde polho cüzi miktarda kaldı ağırlığı azalttım diye ne yazmasını bekliyoruz
    Demedikmi

6. şükür,herzamanki it ürüdü. 39 tane daha it ürürse, 40 olur. benimde namım yürür.ytd

7. çıldırıyor bu yaşa gelmiş kimse takmıyor

8.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bi fıkra geldi aklıma. Otlardan ayrık otu(sarmaşık gillerden) kendine bir yer aramaya çıkmış. kendince begendiği otların arasına bir yer bulup yerleşmiş. sonra serpilmeye saga sola sarılmaya başlayınca, daha önceki yerleşik otlar rahatsız olmaya başlamış. sarmaşık otu: diğer otlara sıkışan varsa başka yere gidebilir dememişmi. sizinki biraz öyle olmadımı.
    Şimdi ben bu yazının neresini düzelteyim sayın realiter.
    Aklıma dayımın anlattigi hikaye geldi

Öncelikle Anlattığın şey fıkra değil olsa olsa bir hikaye olur, ayrık otu sarmaşıkgillerden degil bugdaygillerdendir, ha birde ayrık otu sonradan niye sarmaşık oldu

Sözün özüne gelelim ben bu başlıkta yazmayı sevmiyorum artık bilen bilir. Neredeyse hiç bilgi paylaşılmaz elimde olmadığı zaman bile dedim ki ya bari bilanço tahmini yapalım yok

Ama tartışma ortamı deyince aman Allahım hiç olmadığı kadar yazışma olur ya arkadaşlar bir insan güvenmediği kağıtta niye durur. Bakın ben 1 yıl once Sasa ile eş değer tuttuğum bu kağıdı zaman geldi tamamen zararına satıp çıktım. Emin olun ben hem realiterden hem thyshine den daha fazla inanıyordum satarken bile ya siz niye satmiyirsunuz benim kadar inanmıyorsanız bu kağıdı. Gidin madem bu kadar iyisiniz başka bir kağıt alın yada buraya yazmayın bekleyin neden buraya yazinyazip duruyorsunuz anlamak zor.

Sayfa 344/612 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •