Sayfa 308/359 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    borsa düşerken atatp hareketli idi...şimdi de borsa hareketli iken hissemiz hafif geriliyor...dikkatimi çekiyor bu durumda olan bir kaç hisse de gevşiyorlar...bakarsınız endeks yataya girdiğinde bu sefer de atatp ve benzeri şirketler hareketlenir....green x...fiyuu...tıkla gelsin...tgcard...güzel beklentilerdir...bunlar ile ilgili somut gelişmeleri merakla bekliyoruz...

en son sermaye artışı kararını yeniden düzenlemek adına geri çekmişlerdi...umarım en kısa sürede tekrardan bu başvuruyu yaparlar...bazı ortaklar başvurunun gerçekleşmesinden sonra şirketin satmış olduğu iştirakini yeniden değerlemeye tabi tutacağını söylüyorlar...tam anlamı ile organize olmuş ve pazardan artık ciddi paylar kapmaya başlamış olacak bu şirketin değeri çok yüksek çıkabilir arkadaşlar...eğer bu olursa ?? atatp çok ciddi bir çıkış dalgasına girebilir..
    Kap geldi sermaye artışı ile ilgili

[QUOTE=Okan59;6709478]Kap geldi sermaye artışı ile ilgili[/QUOTE
    Döndüğü nokta hoş olmadı sanki, tavan yapışsa çok iyi olacaktı.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

3. Keko, dostum bu hareketi nasıl yorumlarsın
    Habere bağlı şekilde oldu sanırım geleceğine bilerek +5 sonra aşağıya oldu

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Keko, dostum bu hareketi nasıl yorumlarsın
    Habere bağlı şekilde oldu sanırım geleceğine bilerek +5 sonra aşağıya oldu
    bir hisse beklentilerine odaklanarak çıkış yapmış ve ciddi bir de yol kat etmişse , eğer beklentileri ile ilgili somut gelişmeler gecikirse veya istenilen hızda gelişmezse hisselerde sabırsız yatırımcılar hemen satmak ister.....atatp beklentileri çok güzeldir ama bu beklentilerin gerçeğe dönüşmesi öyle hızlı olmayabiliyor...bazı beklentilerin iyicene olgunlaşması lazım...

son bir aydır hissemiz geldiği yerleri hazm etme arayışında görüyorum...endeks çıkarken hazm etme çalışmaları yapan atatp den realizasyonlar oluyor...ben şahsen hala pozisyonumu azaltmadan duruyorum...gelişmeleri sabırla bekliyorum...son bir aylık süreç gerçekten de sabırları zorluyor...

atatpnin greenx i , fiyuusu, tıkla gelsini , tgcard ı çok değerli...bunların toplamı milyar dolarlar değerinde bir değerleme ortaya çıkarması lazım...küçük sermayeli bir hissedeyiz...ileride bunlar gerçekleştiğinde ve bunun ile birlikte yüksek bedelsiz potansiyeli doğduğunda bu hisse ilginç yerlere çıkmaya adaydır...orta ve uzunda her türlü kazandıracağına inanıyorum...

ama öte yandan da son bir aylık hareketleri yüzünden satanlara da hak veriyorum...herkesin sabır derecesi aynı değildir...sonuçta hepimiz bir insanız ..etten kemikten ve sinirden oluşuyoruz..herkesin bir sınırı var...karar her zaman yatırımcınındır...ben pozisyonumu hala devam ettiriyorum..gerisi de kısmettir diyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir hisse beklentilerine odaklanarak çıkış yapmış ve ciddi bir de yol kat etmişse , eğer beklentileri ile ilgili somut gelişmeler gecikirse veya istenilen hızda gelişmezse hisselerde sabırsız yatırımcılar hemen satmak ister.....atatp beklentileri çok güzeldir ama bu beklentilerin gerçeğe dönüşmesi öyle hızlı olmayabiliyor...bazı beklentilerin iyicene olgunlaşması lazım...

son bir aydır hissemiz geldiği yerleri hazm etme arayışında görüyorum...endeks çıkarken hazm etme çalışmaları yapan atatp den realizasyonlar oluyor...ben şahsen hala pozisyonumu azaltmadan duruyorum...gelişmeleri sabırla bekliyorum...son bir aylık süreç gerçekten de sabırları zorluyor...

atatpnin greenx i , fiyuusu, tıkla gelsini , tgcard ı çok değerli...bunların toplamı milyar dolarlar değerinde bir değerleme ortaya çıkarması lazım...küçük sermayeli bir hissedeyiz...ileride bunlar gerçekleştiğinde ve bunun ile birlikte yüksek bedelsiz potansiyeli doğduğunda bu hisse ilginç yerlere çıkmaya adaydır...orta ve uzunda her türlü kazandıracağına inanıyorum...

ama öte yandan da son bir aylık hareketleri yüzünden satanlara da hak veriyorum...herkesin sabır derecesi aynı değildir...sonuçta hepimiz bir insanız ..etten kemikten ve sinirden oluşuyoruz..herkesin bir sınırı var...karar her zaman yatırımcınındır...ben pozisyonumu hala devam ettiriyorum..gerisi de kısmettir diyorum..

teknikçilere gözü dikmiş olabilir mi hocam ne dersin.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Kap geldi sermaye artışı ile ilgili
    daha önce başvurdukları ve geri çekmek zorunda kaldıkları başvuruyu tekrardan yapmışlar...somut gelişmeler için ilk adımlar atılmaya başlandı..bir gözümüz de fiyuunun hızlıca yapılanmasında...yakında tüm şirketlere hizmet vermeye başlayacaklar...ceonun dediği şuydu : biz türkiyede bir numara olmaya çalışıyoruz ayrıca yurtdışına da açılmayı düşünüyoruz...bu hedefler gerçekleştiğinde atatp çok değerli olacaktır...bu hedeflere adım adım yürüyorlar..bu hedeflerin gerçekleşmesi için sabır lazım..ama atatpnin şu anda yaptığı hareketler gören gözleri yıldırıyor ve sabırları zorluyor...akıl ve mantığına göre davrananlar ise daha ne kadar dayanabilir bilemiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    teknikçilere gözü dikmiş olabilir mi hocam ne dersin.
    tahtacılar teknikçileri avlamayı çok seviyorlar..sonuçta grafiği istedikleri gibi yönlendirebilirler...son oluşan hareketler hem teknikçileri hem de temelcileri çok zorluyor dostum....tabi temelcilerin dayanma süreleri daha fazladır...teknikçileri ise desteğin altına birazcık sarktıklarında zaten onların stoplarını patlatabiliyorlar...onlar çok kolay...zor olan temelcileri dökmektir...

8. Gelirlerinin tamamını internetten elde eden şirketlerin sıralamasinda
    4.getir
    5.yemek sepeti
    Benzer sirketler

Sayfa 308/359 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz