Sayfa 10/23 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 179 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KZBGY - Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Korkutma bizi kızıl
    sen kızılciık serbetide seversin ,
    kizil oldugun icin aldim seni zaten temel teknik analiz yok
    iyice dökmeden götürmeyecekler anlaşılan...
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2. bir habere bakar..dediğiniz gibi ne temel ne teknik...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bir habere bakar..dediğiniz gibi ne temel ne teknik...
    gelir mi ki yakınlarda o haber?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4. kızılbük devremülk satış ofisin arayın..onlar gelecek diyor ben orayı aradım. idare mahkemesinin kararı var satışları yapıyorsunuz dedim. vs vs sonucta ..buraya devletten aldıklarını. eskı hatatatların projesı oldugunu. onu yıkıp yenıden ınsaa ettıklerını. felan soyledıler..sonucta satışlar devam edıyor. olay yenı bır ced kararı gereklımı degılmı gereklıysede ced kararı yenıden alınır...

idare mahkemesi satış yapamazsınız demıyor. yapacagınız yer inşaatları için yeniden çed raporu alın diyor.
    Son düzenleme : palmet; 15-12-2022 saat: 11:06.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

haftalığa kırmızı bar lazım.. sipariş mi versek göndeririler mi acaba.. 21.34 e kadar itirazım olmaz.. 27 üzeinde kalırsa bu yorum çöp olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    bir kızıl goncaya benzedin be kızıl
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Bunun grafiği herhangi başka bir hissede olsaydı burada okuyan 200 kişi olurdu. Çok enteresan çoook.

8. KAP: KZBGY [ ] KIZILBÜK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1090366
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2022-12-27
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 04.08.2022 tarihinde Kızılbük Termal Resort projemiz için verilen "Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Gerekli Değildir" kararının Muğla 3. idare Mahkemesi tarafından iptal edildiği açıklanmıştır. İlgili mahkeme kararı Danıştay tarafından onanmıştır. Bununla birlikte ilgili mahkeme kararı sonrasında, Şirketimiz eş zamanlı olarak Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı nezdinde ÇED sürecini başlatmıştır, ÇED süreci halen devam etmektedir. ÇED sürecine ilişkin bilgilendirmeler KAP' da 16.08.2022 tarihinde yayınlamış olduğumuz Özel Durum Açıklamasında yapılmıştır.
    Bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerde bağlı bulunduğu kanunlara, mevzuatlara ve çevresel faktörlere aykırı olan hiçbir işin veya eylemin içinde bulunmayan Şirketimizin bu projede de tüm yasal gereklilikleri yerine getirdiğini bir kez daha kamuoyuyla paylaşmak isteriz.
    Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 10/23 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •