Sayfa 102/1002 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1. Kaynanada sağlam çıktı iyi direndi yaw

2. Geçmiş olsun. 4 aşı ile semptomsuz atlattım, eşim 2 aşı ile tipik ağır grip gibi oldu. Bulaştırıcımız da anaokuluna giden minik. Sonuç: AŞI, AŞI, AŞI
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Kaynanada sağlam çıktı iyi direndi yaw

3. Geçmiş olsun
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Asj olduğumuz halde biraz yatarak atlattık.asj olmasaydık bh virüs götürürdü bizi.cocuklar da şükür bisi yok gibi ama bize onlar bulaştırdı eminim. Çok sağlam dayak yemiş gibiyim.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“Gençler cesaretimizi takviye ve
    idame eden sizlersiniz.
    Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz.
    Cumhuriyeti biz kurduk,
    onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz".
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ekimin en güzel günü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun , yaşasın Cumhuriyet !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İlelebet izindeyiz !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve kurduğu Cumhuriyet,
    bağımsızlığımızın ve egemenliğin kayıtsız şartsız Türk Milletine verildiği büyük gün.
    Yıkılmış, dağılmış bir ülkede, milli mücadeleyi örgütleyerek zafere ulaştıran Mustafa Kemal ATATÜRK'ün kurduğu Cumhuriyet'i sonsuza dek yaşatmak için mücadeleye devam.
    Ey yükselen yeni nesil!
    İstikbal sizsiniz.
    Cumhuriyet'i biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz...Mustafa Kemal ATATÜRK
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Rekabet Kurumu : 28.10.2021 tarihinde Rekabet Kurulunca dosyanın müzakeresi sonucunda;

1. BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.,
    2. CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.,
    3. Migros Ticaret A.Ş.,
    4. Savola Gıda San. ve Tic. A.Ş.,
    5. ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. ve
    6. Yeni Mağazacılık A.Ş. (A 101)’nin

4054 sayılı Kanun’un 4. maddesini ihlal ettiklerine, dolayısıyla adı geçen teşebbüslere idari para cezası verilmesine karar verilmiştir .

Sayfa 102/1002 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •