Sayfa 25/72 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 569 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Altın vurus 5

1. Sayın Bıkmısbroker ben kendimce altın vuruşumu başlattım ama nerede biteceğini bilmek başlangıcını bilmekten daha zor ,malum her şey toz pembe oluyor tepelerde, daha önce altın vuruş3 (2013 nisan) , altınvuruş 4(2015 ocak) ta yaptığınız gibi tepede yine uyarırsanız minnettar kalırız.Arada sadece grafikleri takip ederiz yorum istemeden

Alıntı Originally Posted by NETWORKCAN Yazıyı Oku
    Sayın Bıkmısbroker ben kendimce altın vuruşumu başlattım ama nerede biteceğini bilmek başlangıcını bilmekten daha zor ,malum her şey toz pembe oluyor tepelerde, daha önce altın vuruş3 (2013 nisan) , altınvuruş 4(2015 ocak) ta yaptığınız gibi tepede yine uyarırsanız minnettar kalırız.Arada sadece grafikleri takip ederiz yorum istemeden
    Her zaman öyle yaptım aslında.
    Ama anlayan anladı, anlamayanlar en tepelerden mallandı maalesef.!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

3. Merhaba başkan, Yatırım işlerine yeni başlayan biri olarak tecrübelerinizden istifade etmek isterim,
    Bugüne kadar yatırımımı hep emlaktan yana kullandım, Kendime ve aileme ev aldım, yatırımlık değil oturumluk.

Yaşım şuan 36 ileri de kira geliri yerine borsada temettü geliri ile geçinmeyi daha mantıklı ve zahmetsiz buluyorum.
    Bir kardeşiniz olarak bu konuda önerilerinizi alabilir miyim?

Tabi ki müsait olduğunuz bir zaman da..
    Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by Son Osmanlı Yazıyı Oku
    Merhaba başkan, Yatırım işlerine yeni başlayan biri olarak tecrübelerinizden istifade etmek isterim,
    Bugüne kadar yatırımımı hep emlaktan yana kullandım, Kendime ve aileme ev aldım, yatırımlık değil oturumluk.

Yaşım şuan 36 ileri de kira geliri yerine borsada temettü geliri ile geçinmeyi daha mantıklı ve zahmetsiz buluyorum.
    Bir kardeşiniz olarak bu konuda önerilerinizi alabilir miyim?

Tabi ki müsait olduğunuz bir zaman da..
    Teşekkürler.
    Başlarda bir yerde yazmış olmam lazım;
    -Üretiminin en az yarısını ihraç eden
    -Son 5 yılda düzgün kâr açıklamış
    -Düzenli 'temettü' ödeyen

Firmaları seçmeniz lazım.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Mesela;

Ve yine mesela..

Sent from my iPhone using hisse.net
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Hoşgeldiniz Sn Babo.. Hissenet yeniden can buldu.

TL de durmak günden güne parayı eritiyor. Görünüşe göre MB faizleri daha da aşağı çekerek bu erimeyi daha da hızlandıracak. Herkes ya dövizde ya da emlak alımı yapıyor.
    Ama borsa için aynı durum oluşur mu göreceğiz...Aslında viop vb birçok enstruman varken emlak alacağıma mesela enazından spottan holding hissesi,banka hissesi veya u30 hissesi alırım. Mesela sahol şu haliyle bile yılsonu bilançosuna göre 3 Fk etmiyor. Emlakta böyle bir durum yok.Emlaktaki fk çok yukarıda ancak sadece yükselen trend nedeniyle alanın emlağı değerlenmiş oluyor bir süre içerisinde. Ancak hadi emlağı aldın satmak da ayrı bir dert. 8 aydır favorime eklediğim bir bahçeli ev var satılmadı. Fiyatı sürekli arttı ama satılmadıktan sonra karını nasıl realize edeceksin?
    Borsa da spotta enazından hisselerini satman en fazla 3-5 dk nı alır ve paranın eline geçmesi de 2 gün sürer. Vergi yok, stopaj yok, tapu harcı yok, müşteriyle muhatap olma derdi yok, pazarlık yok vs vs
    Borsadan da kazanıldığı görüldüğü anda yine kriptoya kaçan, dövize, emlağa kaçanlar geri döner mi acaba... Bir hayalim var ya neyse...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Her zaman öyle yaptım aslında.
    Ama anlayan anladı, anlamayanlar en tepelerden mallandı maalesef.!

Olmuş vallahi boşa uğraşıyorum bende

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 25/72 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •