Sayfa 993/1001 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Foncu adam benim kafadan adam ..
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    net bir tavsiye olarak düşünmeyin. siz de araştırın. profesyonel fonların yönettiği enstrümanlar var.

https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund/ALC

eğer yatırım konusunda hiç bir fikriniz yoksa her ay belli miktarlarda bu fondan alınabilir. masrafı biraz fazladır ama ona takılmayın. tl bazlı fon olduğu için stopaj sıfırdır.

tabii böyle bir ortamda kimse bir tl enstrümanının doları yenebileceğini iddia edemez. bahsettiğim vade biraz uzun. minimum 5 yıl.

veya nasıl olsa garanti diyip altın alınabilir. sonuçta onsu hem altın fiyatı hem de dolar ile ölçülüyor.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Geçen hafta tereyagı aldım 30 TL den 48 TL ye çıkmış dolarım olsa ne olacaktı ki yine de satın alma olarak deger kaybedecektim ucuz ne bulsam alıyorum daha kıyafet furyası başlayacak yakında o işi de hallettim tatili de halettim 17 bin e aldıgım tatil 2 gun sonra 24 bin oldu yani demem o ki alım gucu duşuşune dolar bile yetişemiyor

PPA-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu benim de dikkatimi çekti, dünya da enflasyon sürecine girdiğinden herhalde cidden dolar geriden geliyor, aklıma gelen en basit gübre, kömür, kağıt,gıda vb.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Foncu adam benim kafadan adam ..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sonuçta yıllık %2 masrafla profesyonel takımlar parayı yönetiyor. hiç bir yükü, yorgunluğu da yok. ellerindeki bilgi, ekipman küçük yatırımcıda yok.

4. Dolar taşımanında bir maliyeti var bu zamanlarda benim gibi TL de kalıp temel ihtiyaçlarını karşılayan mı daha az zararlı olacak gorecegiz az önce baktım 63 liraya geçen aldıgım bebek bezi 133 TL olmuş vay emanuke ne olacak bu halimiz gerçekten bilmiyorum acilen 1923 izmir iktisat kongresinde alınan kararlara geri donmemiz lazım ama ne desek de boş
     Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Geçen hafta tereyagı aldım 30 TL den 48 TL ye çıkmış dolarım olsa ne olacaktı ki yine de satın alma olarak deger kaybedecektim ucuz ne bulsam alıyorum daha kıyafet furyası başlayacak yakında o işi de hallettim tatili de halettim 17 bin e aldıgım tatil 2 gun sonra 24 bin oldu yani demem o ki alım gucu duşuşune dolar bile yetişemiyor

TÜSİAD derken şimdi buralara gelmemizin en önemli aktörlerinden biridir. artık ağlamak boşuna.

zamanında yağlı teşvikler krediler özelleştirmeler vs vs derken en kritik zamanlarda bile o kadar haksızlığa seslerini çıkarmadılar.

en azından başkanlık referandumunda seslerini yükseltebilirlerdi.

ünlü bir büyüğümüz "atı alan üsküdarı mıydı eşşeee bor tarafına mı konumu tam bilmiyorum.

belki de bi taraflarına kaçmıştır. bileemiyooorum.

https://www.youtube.com/watch?v=x5dllqqQp1g

reis çok sever bu grubun fanıdır.

Olaylar hükümetin beklediğinden çok daha sert gerçekleşiyor. Görece suskunlukları bunu gösteriyor bana. Geri adım gelebilir. Bu arada Devlet Bahçeli'nin borsadaki düşüş ile ilgili sözleri manidar

"Döviz yükselirken borsanın düşmesi, üstelik piyasalarda anormal oynaklıkların kısır döngü içinde artış sergilemesi Türk milletinin ve Türkiye'nin düşmanca bir senaryoya maruz kaldığına bariz işarettir."

https://www.dunya.com/gundem/bahceli...-haberi-643283

7. Efektif sıkıntısımıdır anlık mıdır bilmen çarşamba günü bir tam bile Bünyamin satan bir Allah’ın kulu yok mu diyorlardı .

Ayaklı borsada

8. Her işin bir usulü var yanlış bile yapsan usulü var. Talimat geldi tmm çıkarsın ülkenin işsizlik büyüme cari açık enflasyon durumu göz alındığında yüksek faiz ödeme borç kalitesini etkilediği için covid hasarını telafi etmek için bir süre düşük faiz uygulayacağız. Cari açığın, işsizliğin
    azalması, büyüme hedefi için gerekli durumlarda faiz artışı yada kura müdahale olacaktir. Kurumumuz elindeki tüm argümanları kullanacaktir dese bugün bu noktaya gelmedik.

Sayfa 993/1001 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •