Sayfa 173/412 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 3295 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Daha önce satacağını söyleyen adama bık bık edenler. Devre kesti hissemiz. Ya bir arkadaş var. Şirket adamıyim diye bağırıyor. 3.80 de şirketi performansını eleştirdi. Bunun yüzünden çok fırsat kaçırdığını söyledi. 5 lira iken çıkan adama laf ediyor.
    Tekrardan kavga dövüş ortamına gerek yok bence. Bu hissenin tahtası garip. Kimse cuma tavan beklemiyordu, kimse bugün -5 bekleniyordu. Cuma tavan olması çıkmak isteyenler için fırsattı, iki günü birlikte düşününce de tutanlar için aslında güzel oldu. Aslında herkesin mutlu olması gerekir bence. (Olay Polyanna olayı da değil cuma %2, bugün %2 yapsak bu ortamda tutanlar kesinlikle mutlu olurdu. Bu iki günü birlikte düşününce benim portföyü kurtaran da Gsdho oldu.) Endeks 2400 iken biz 4.02 ile zirve yapmıştık, endeks yine 2400 ve biz 4.72’yiz şu an. Aslında daha fazlasını hak ediyoruz, bunu hisseyi bilen herkes biliyor ama sabırla beklemekten ya da yapabilirsek trade etmekten başka elimizden ne gelir.

Duhul
    Oct 2018
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    99
    Blog Entries
    3
    itiraf ediyorum

perşembe 4.50'den sattım 4.40 tan alırım diye, cuma gözler yaşlı. bugün 4.72'den karanlık oda da geri aldım.
    gsdho ile salaklık yapılmaz. ben yaptım.

neyseki maliyetler 2.xx lerde olunca çok koymadı.
    Baş Ekonomi Yazarı @minikyolculuk
    Değer Yatırımcısı,VIOP Trader,SK007 Hisselerini takipçisi -

3. Şansı yanında olup trade edebilen heralde baya adedini arttırmıştır.

4.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Spotta Supramax 21 dolar artarak 30272 dolara çıkarken, Handysize 132 dolar artarak 30107 dolara çıktı. Haziran vadeliler ise hala spotun üstünde. Navlunlardaki ve hissedeki yükselişin devamı gelir inşallah.
    İki gündür vadeliler pozitif ve spotun üstünde ama spotta hafif düşüş var. Spotta Supramax son seviye 30194 dolar iken Handysize son seviye 29930 dolar. TL bazlı maliyetler nedeniyle dolar bazlı olarak maliyetlerin de azalmasıyla birlikte geçen sene 3. çeyrektekine benzer (10 milyon dolar civarı) denizcilik karı gelebilir.

https://twitter.com/brs_ylmz/status/...EkA12uMqbFGRLA

5.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Daha önce satacağını söyleyen adama bık bık edenler. Devre kesti hissemiz. Ya bir arkadaş var. Şirket adamıyim diye bağırıyor. 3.80 de şirketi performansını eleştirdi. Bunun yüzünden çok fırsat kaçırdığını söyledi. 5 lira iken çıkan adama laf ediyor.
    Sen niye satıp çıkmadın 5 lirada? Forumda huzuru bozan saygısız bir adamsın. Ben orada satıp çıkmasına değil ne dediği anlaşılmıyordu ona laf ettim. Kaçtır millete laf ediyorsun. Çıkacaksan çık 4.90-5 lira aralığındayız. Usd bazlı getiri de var. Ergenliğin luzümü yok.
    Simplicity is the ultimate sophistication.

6. Hisse bungee jumping tutkunu oldu. Spek hisseleri bile bu kadar anormal hareket etmiyor. Son günlerde çok acayip hareketler var.

Navlun sektörü ve kurlar şirketin arkasında hala. 2. çeyrekte çok güzel bir bilanço gönderecek gibi.

Bu hissede trader değilseniz eğer gün içinde ekran izlememek en iyi seçenek bence.
    Son düzenleme : MAHARAJ; 17-05-2022 saat: 21:09.

7. Malı tutanlar malını versin diye volatilite oluşturuyorlar ama malı taşıyanlar da ısrarla vermiyor. Bakalım keçi inadını kim kazanacak? bulaşmadan izlemek en güzeli.

Duhul
    Oct 2018
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    99
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Malı tutanlar malını versin diye volatilite oluşturuyorlar ama malı taşıyanlar da ısrarla vermiyor. Bakalım keçi inadını kim kazanacak? bulaşmadan izlemek en güzeli.
    ben verdim aldım boşuna 20 kademe dolayısı ile 11.200 lot kaybettim. salaklık yani, hissenin durumu iyi en ufak bir fundemental bozuluk yok.

dolar artıyor, navlun artıyor. gemi fiyatları durmadan artıyor.
    25 mayıs genel kurulunda bedelsiz ve temettü tarihi netleşecek, böyle bir takvimde satıp almaya çalışmak salaklık - ben yaptım.
    Baş Ekonomi Yazarı @minikyolculuk
    Değer Yatırımcısı,VIOP Trader,SK007 Hisselerini takipçisi -

Sayfa 173/412 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •