Sayfa 171/413 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Eveeeet değerli ortaklar,
    2021 temmuz-ağustos döneminde itina ile 1.84 aortla biriktirdiğimiz Gsdho paylarını daha önce belirttiğimiz strateji planı dahilinde 10.000 lot evladiyelik bırakarak 4.88 aortla çıkıyoruz.Al-satlarla çok güzel para kazandık.Güççük turguta yeri geldi yüklendik,yeri geldi burada yatırmcı arkadaşlarla kötü olduk.Buradan daha önce çıkıpta girdiğimiz hissemizle de bugün %70 karla pozisyon kapattık.Üzdüysek affola,sağlıcakla kalın.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Benden de bu kadar bizden alan da kazansın. Tşk. kalın sağlıcakla.

3. Aynı anda aynı şeyleri düşünüp herkes satmış.
    Satanlar hayrını görsün, bereketli olur inşallah.

4.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Eveeeet değerli ortaklar,
    2021 temmuz-ağustos döneminde itina ile 1.84 aortla biriktirdiğimiz Gsdho paylarını daha önce belirttiğimiz strateji planı dahilinde 10.000 lot evladiyelik bırakarak 4.88 aortla çıkıyoruz.Al-satlarla çok güzel para kazandık.Güççük turguta yeri geldi yüklendik,yeri geldi burada yatırmcı arkadaşlarla kötü olduk.Buradan daha önce çıkıpta girdiğimiz hissemizle de bugün %70 karla pozisyon kapattık.Üzdüysek affola,sağlıcakla kalın.
    .
    Syg
    Sayın gselman dedikleriniz pek inandırıcı gelmedi bana. 1.84 ortalama ile bekledik falan. Bir de siz bir grupla mı hareket ediyorsunuz ? Ben devam ediyorum satanlara bereket versin.

5.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Spotta Supramax 94 dolar düşerek 30251 dolara inerken Handysize ise 6 dolar yükselerek 29975 dolara çıktı. Haziran vadeliler sırasıyla 32500 ve 31500 dolar civarındayken, 3. çeyrek için vadeliler sırasıyla 31000 ve 29000 dolar civarında. (3. çeyreğe yaklaşıkta 3. çeyrek vadelileri daha da yukarı gidebilir.) Sektör için her şey yolunda gözüküyor, inşallah böyle devam eder.
    Spotta Supramax 21 dolar artarak 30272 dolara çıkarken, Handysize 132 dolar artarak 30107 dolara çıktı. Haziran vadeliler ise hala spotun üstünde. Navlunlardaki ve hissedeki yükselişin devamı gelir inşallah.

6. Maşallah değmesin!!!! Hele bir bolunsun.... bakalım ...
    Burada bilgilerini bizden esirgemeyen arkadaşlara selâm olsun...
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

7.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Sayın gselman dedikleriniz pek inandırıcı gelmedi bana. 1.84 ortalama ile bekledik falan. Bir de siz bir grupla mı hareket ediyorsunuz ? Ben devam ediyorum satanlara bereket versin.
    Sn Chevron,
    Nesi inandırıcı gelmedi.Bahsettiğim alış tarihi ve öncesi yazılarıma bakarsanız görürsünüz nerde almış nerde strateji gereği satmışız(3.7x ve 4.15 ten 2 çeyreği verdik aort 3.90 larla.En son da 4.88 den 10 bin lot evladiyelik bırakıp kalan yarısını verdik.)Strateji yazımızda da belirttiğimiz üzere kalan yarımı çeyrek çeyrek 4.50 ve 5.00 te satarım şeklinde idi.Bedelsiz ve temettü açıklayınca 4.50 den vazgeçip bugün verdik.Tek hesaptan işlem yapmadığımızı (bacı-kardeş enişte vs olarak) 5 ayrı hesaptan olduğunu yani kendi aile grubum olduğunu belirtirim.
    .
    Syg
    .
    Bir de 3.75 ve 4.15 gsdho satışlarıyla aort 2.06 dan aldığımız Denizlili tekstil şirketini de bugün %70 karla verdik.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

8. 1 milyar üzeri değil 624 milyon olmuş. Geçmişi okuyunca güzel oluyor )

Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    13,8/8,85*80 yapmanız lazım. Attığım tablo Zeynep Aktaş ın tweetinden.

Zeynep hanım yılların ekonomi yazarı ve bist ya da spk başkanlığı yapacak kadar bilgili olduğuna inanıyorum.

Tabloya art niyetli bakmamak lazım. Belki hata olabilir ya da bizim gibi bilançodaki %10değer kazanmaya göre değil de başka hesaba bakıyor olabilir mesela denizcilikten gelen dövizi de kur karı olarak gösteriyor olabilir.sormak lazım.

Ama ne olursa olsun yıllık kar 1milyar üzeri olacak gibi. Patron köşeyi döndü

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 171/413 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •