Sayfa 634/1002 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

bazi fonlarin yarin ki durumlari, yorumlar misiniz dostlar...

yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku

üstad bu değerlere nereden ulaşabilirim. linkini atabilirmisiniz

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku

seçimler güzel de..tema hep aynı. teknoloji fonu yok, yabancı fon yok, banka fonu tek 1 tane az. kira fonu laf olsun topba dolsun diye konmuş, para kazandırdığı dünya tarihinde görülmemiş: ) yemek yarışmalarındaki eleştirlere benzedi yav

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bu Ahi'ye ne olduğu hakkında fikri olan var mı? son bir haftadır iyice negatif ayrıştı. bütün portföyü sasa ile hektaşla mı doldurdular desem önceki gün bunlar artıydı ama bizimki yine eksiydi. 2 ay kadar önce 100 milyon civarı portföy varken şu an 800 milyona gelince bu ağırlığa dayanamadı mı canan hanım?
    Sasa yeotek mahvetti

dostum su anda getirileri iyi olan fonlari ekledim YFV de 100mk altinda getiri oldugu icin bugun satis verdim diger ikisi devam ediyor... teknoloi yada yabanci fon larda hala negatifler gorunuyor AFT bugun yuzde 5+ getirdi ona laf olmasa da hala bir duzgun yonde degil...

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    seçimler güzel de..tema hep aynı. teknoloji fonu yok, yabancı fon yok, banka fonu tek 1 tane az. kira fonu laf olsun topba dolsun diye konmuş, para kazandırdığı dünya tarihinde görülmemiş: ) yemek yarışmalarındaki eleştirlere benzedi yav

Kasim degerleri ile guncelleme yapayim da iletirim dostum...

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    üstad bu değerlere nereden ulaşabilirim. linkini atabilirmisiniz

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku

Gayet güzel bir portföy. Bende yaklaşık 15 gündür Emtia, Teknoloji ve yabancı fonların tamamından çıkıp benzer ama daha az Bist fonlarından oluşan bir sepet yaptım. Sadece AHI yerine artık MAC alıyorum çünkü Sasa ve Smartg gibi benzer hisseler ser düşünce etkileniyor ama MAC çok dengeli bir portföy içerdiği için daha iyi durdu.
    Her ne kadar dün coşku olsa da Abd borsa ve Teknoloji fonları buralardan girilecek durumda değil bana göre hala faizle ilgili söylemleri değişmedi düzeltme olursa gireceğim.
    Gümüş uzun süre canıma okudu 20.60 normalde yüklü alırdım ama hiç dokunmadım orada bir kısa vade kar oldu alanlara.
    Bist 100 için Pazartesi-Salı kısa bir düzeltme gelebilir sesleri yükseliyor. Sanırım Kara harekatıda haftasonu gibi başlayacak gibi konuşmalar. Kısa bir düzeltme olursa sepeti sizinki gibi genişleterek full yerli yapacağım. Orada başımızdaki siyah kuğu dolar kuru. İnşallah Şubattan önce sert hareketler olmaz yoksa gene çarşı karışır. Herkese bereketli bir ay dilerim.

8. Sormayı unuttum fonların günlük kapanışına aynı akşam nereden ulaşıyorsunuz? teşekkürler şimdiden bilgi için.

Sayfa 634/1002 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •