Sayfa 633/1002 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Elinizde nakit varsa şu aralar halka arzlara başvuru yapın. Hatta çocuğunuzun anne babanızın adına hesap açıp onlar için de başvurun. Geçen hafta halka arz olan alfas %300 yaptı.Halka arz olmayı bekleyen güzel şirketler var.
    epey oldu, bi seferinde baya bi arzdan hisse talep ettim. yüzde bilmem kaçı geldi. araya cumartesi pazar girdi.bozduğum fona değmedi yani. bi daha girmedim. elimde para nakit değil zaten. fonlardaki paralarım. hissesini sattığım kademlerin parası. valörsüz fon, 1 gün valörlü fon. bi de hissefonlar

Alıntı Originally Posted by Axax Yazıyı Oku
    Seçime 1 ay kala BIST 200 dolar bandına(%25 düşüş yaşanacak karmaşaya az bile),
    2023 son çeyrek dolar 28-30 bandına çıkar(rezerv yetmezliği)
    Seçimi kim kazanırsa kazansın faizler %25 bandına çıkar,
    Faiz artmasına rağmen dolar düşmez çünkü MB rezerv toplama devri başlar, dolayısıyla 30 bandı uzun süre yeni normal olur.
    Seçimi iktidar kazanırsa BIST 250 bandına, muhalefet kazanırsa 350 bandına yolculuk başlar.(dolar sabit ancak TL'de enflasyonun çok yolu var, eğer 2023 asgari ücret 9-10 olursa, 2024 asgari ücret min 20.000)
    2024 de geldin park ettin. En azından bir fikir. olur olmaz, o ayrı da . ama fikir 2024 e kadar uzanmış. bende sıfır görüş var.
    ama şunu da baya inanarak söylüyorum. bi yerde ciddi silkeleyip seçimden öncede 7000 diyecekler. borsayı bu kadar ballı hiç görmrdim 1995-2001 furyasında bile böyle olmamıştı. kepez aktaştan voleyi vurmuştum. ondan sonra ucuza sattım dediklerimin karı ile kalfa olarak çıktım o hengameden. gerisini borsaya kaptırmıştım
    bana bu kadar uzunu lazım değil. ucundan accık olsa yeter. 15 aralık'a kadar gören... duyan,.. bilen... fikir veren ...???

EKF ile PDD den bunlara gecis yapiyorum.....

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Başka fonlardanmi çıkıp bunları alacaksiniz?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    EKF ile PDD den bunlara gecis yapiyorum.....
    güzel seçimler ama döviz bazlı fonlar da ekleseniz iyi olurdu.

5.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    epey oldu, bi seferinde baya bi arzdan hisse talep ettim. yüzde bilmem kaçı geldi. araya cumartesi pazar girdi.bozduğum fona değmedi yani. bi daha girmedim. elimde para nakit değil zaten. fonlardaki paralarım. hissesini sattığım kademlerin parası. valörsüz fon, 1 gün valörlü fon. bi de hissefonlar
    Elinizdeki fonu bozmanıza gerek yok likit fon teminat göstererek halka arz başvurusu yapabilirsiniz.

6. bu Ahi'ye ne olduğu hakkında fikri olan var mı? son bir haftadır iyice negatif ayrıştı. bütün portföyü sasa ile hektaşla mı doldurdular desem önceki gün bunlar artıydı ama bizimki yine eksiydi. 2 ay kadar önce 100 milyon civarı portföy varken şu an 800 milyona gelince bu ağırlığa dayanamadı mı canan hanım?

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Elinizdeki fonu bozmanıza gerek yok likit fon teminat göstererek halka arz başvurusu yapabilirsiniz.
    Burgan trade o işi yapmıyor. Önce fonu bozuyorsun. hemde likid fonu. ertesi günü para olarak kullanabiliyorsun. osmanlı da da aynı oldu. pcapitalde denemedim. bi de orada bakayım. hatırlattığınız için teşekkür ederim.

Görüldüğü kadarı ile FED bohunun yumuşak olduğunu ikrar etti demekki.
    Etmese ne boh yiyecek.
    Sahtekerler.
    Valörsüz fonlardan hisse fonlara geçtim.
    Gelecek olan PALA yıda
    düşmanları da bu şekilde karşılamaya karar verdim.
    Hepiniz gelin leynnn

Sayfa 633/1002 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •