Sayfa 741/987 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    diyemez yurtlarda yer yok herkese çıkmıyo cemaat evleri yurtları malum paşa paşa oturacak
    Yurt , yurt değildir benim olmayınca... neyse espri yeteneğim yokmuş demektir.

2. Futbol takımları için AMİGO çok önemlidir. Ölü takımı bile canlandırırlar.... Bitik bir insanı nasıl canlandıracağız diye düşünmeye gerek yok.

3. İş arayanların beklediği kahvehaneler veya her ilçedeki belli noktalara , araçla yaklaşan işverenin etrafı hemen çevrilir. İşte orada gerçek dostluk, insanlık tam olarak görülür. 10 lira için birbirini ezen, tanımayan insanları görürsünüz.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Raporlar da uzatılmadı diye biliyorum annem alamadı ilacını
    bak bu kötü haber doğruysa hastanelerde aşırı yığılma olur herkes rapor yenileme için hastane kuyruklarına girer
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Hep birlikte koro halinde yönetimi eleştiren, cephe alanların içinden 3-4 tanesine görev teklif ettiğinizde nasıl da çözüldüklerini görmek insanın içini acıtır. İşte tüm bu sosyal olayları iyi inceleyen ve kullananlar hep ayakta kalırlar.

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Hep birlikte koro halinde yönetimi eleştiren, cephe alanların içinden 3-4 tanesine görev teklif ettiğinizde nasıl da çözüldüklerini görmek insanın içini acıtır. İşte tüm bu sosyal olayları iyi inceleyen ve kullananlar hep ayakta kalırlar.
    Aynen olay bu. O yüzden kimsenin ne dediğine çok takılmayın. Bir zamanlar SP'nin başında iken malum şahsı yerden yere vuran zat şimdi o şahsın sağ kolu

7. Evet soğancılar, soğan piyasasında 13, 60 altı saatlik kapanışlar başlamıştır. Zamanında soğanları nasıl saklayacağınızı ziraat mühendislerinden öğrenmediyseniz elbette çillenecek ve çürüyecektir. Saklama koşulları mühimdir. Soğan saklama ve yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Zaten arabanın üstü kar kaplı süpürmeye üşeniyorum, verversinler zam yapmayı iki çeker tabanvaya devam.
    Akaryakıt sebebiyle yedigimize içtiğimize gelen zamlarında yemeyip içmeyerek çözmeyi düşünüyorsunuz sanırım ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 741/987 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •