Sayfa 95/483 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 3862 madde; 753 - 760 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu hafta temettüyü açıklamaları lazım artık, ay sonu genel kurul var.
    Ayrıca bu hisse devri için de beli prosedürler var, belki bir OGKT olabilir.
    İyi haftalar.

artık hisse dünyanın en batakçı siyasi sömürü aracı TVF nunun %87 pay sahibi olduğu bir şirket hissesi. piyasa algısı bu.ilk dönem kesin zarar açıklar sonra hisse 5-6 tl lere doğru yol alır.beklenti bu olunca kimse cesaret edip alım yapamıyor.bizlerde boynumuzu uzattık yiğit bulut bizi kör bıçakla kessin diye bekliyoruz.bu güne kadar TVF nu sahip olduğu hisseleri en değersiz düzeye getirmek için ne gerekiyorsa yaptı.bundan sonrası ne olur bilmiyorum.bekleyip görelim.

2. Bu kadar kötümser bir öngörüyle hissede olmak çok zor olmuyor mu sn. Bozoklu.
    Şahsen yeni yönetimin 1 senelik icraatını görmeden bir tahminde bulunamam ama yönetimin sadeleşmesini olumlu buldum.
    Bakalım zaman bize neyi gösterecek, hisse ne zamandır kimseye bir şey kazandırmadı zaten.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. evet çok zor ama 2023 haziran ayından sonra ekonomiden anlayan milli varlıkları gözü gibi koruyan ve kar ettirip ettiği karı paylaşacağını umduğum bir dönemin hasretiyle hissede kalmaya karar verdim.bunun içinde en fazla 15-16 ayvar sayın arkadaşım. düşünsene bir ALİ babacan gibi birinin yönetiminde TTKOM UN EN AZ 40 TL EDERİ VAR

4. Valla artık şirketi kim yönetirse yönetsin eski hataları tekrar etme lüksleri kalmadı, konu tamamen gündeme oturdu zaten, beteri beterini gördü nihayet.
    Umutla beklemeye değer, konjonktür bundan yana gelişebilir seneye, onun için en az 1 sene zaman vereceğim şahsen.

5. AYNI FİKİRDEYİZ SAYIN BAWER bir yıl çabuk geçer bu yıl ki bilançolardan umudum kesinlikle yok .ttkomun ettiği karların vakıflara bağış olarak gideceğinide biliyorum.bir yıl sonrası için bir umut benim ki.

6. Bu arada paketlere de çok bindirmişler, 48 lira verdiğim vasat bir hattımı 75 liraya ancak yapabildiklerini bildirdiler, her şey pahalanıyor hisse hariç.

7. 75 lira sıradan bi yemek parası artık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Günlük takas bu ama esasa firildak karanlik odada döndü

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 95/483 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon