Sayfa 214/581 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Yıl sonu 1 f/k 0.50 pd/dd ile işlem görecek muhtemelen.

Borsanın hep en ucuzu olmaya yeminli! Bu ucuzluk kısa vadeciler için oltanın ucunda ki yem gibi!

Bu temel rasyolar uzuncular için bi nimet gibi! Onlar 2 yıldır iyi kazanıyor ve kazanmaya devam edecekler gibi!

2. Hoş geldiniz sn. Maharaj, kürkçü dükkanına geri mi dündünüz, en son kaç ay veya sene önceydi burdaydınız, biz demirbaş kaldık burada, bol kazançlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Hoş bulduk sevgili dostum bawer. Azıcık temel analiz bilenin dönüp dolaşıp geleceği yer ozkgy bence.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Hoş bulduk sevgili dostum bawer. Azıcık temel analiz bilenin dönüp dolaşıp geleceği yer ozkgy bence.
    Aynen öyle dostum, arada sıkıntılı dönemler yaşamış olsak da doğru hissede olmanın karşılığını zamanla mutlaka almaya başlıyor insan.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. İSTANBUL’DA KONUT FİYATLARI BİR YILDA 3 KATINA ÇIKTI

https://www.sozcu.com.tr/2022/emlak/...rekor-7367631/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,972
    Sn Maharaj hos geldiniz,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Sn Maharaj hos geldiniz,
    Hoş bulduk sevgili dostum. Kademeler iyi sığlaşmıştı, biraz alınca ve altlarıda doldurunca hemen yol verdi şöför Büyükyalı ya doğru.

Teşekkürler ilgilenenlere... inşallah bundan sonra eski günleri unutturur güveni geri kazanır Ahmet bey ve aslan gibi yoluna devam eder Özak gyo..
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Satmadı buradakiler biliyor olaydan önce o kadar malı 3 ayda topladı iş yatırım sonra tesadüf tam o kadar malı bir fona sattım dedi patron, 1 2 hafta önce konut yerine gyo hissesi alın diye röportaj veren kişi de yine aynı patrondu..

Amaç algı bozmaktı patron satıyorsa sen neden tutuyorsun yaptılar öyle böyle baya hisse topladılar..

İnşaat yapan kaç büyük gyo kalmış patrona güvensem yıl sonu hepsine başlarım dedi ama işte güvenmiyorum hisse alın deyip sonra sattım!! diyene kim güvenir...

Yani yatırımcı tarafı kimse ona güvenmiyor ama inşaat otel işine de kimse laf edemez ...

Ben Ahmet beyin artık biraz karakter göstermesini beklerim bir sasa hekts gesan kontr gibi geleceğe inan ve inandır ....
    kalan 3 5 milyon lot için yeter fırıldaklığın zamanı değil artık

Dev şirket oldun artık ya İsmin dev patronlar arasına yazılacak yakında .. alın ama ben sattım falan vizyonsuz hareketler yi leri cevap da veremiyor kem küm ediyor şahsi kararı diyor..

Allah mahçup etmesin inşallah bizi

Bir dost
    Bir dost

Sayfa 214/581 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •