Onemli Gunler Banner
Sayfa 212/583 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 4658 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Hisse çoğunlukla toplanmış sadece umutlarını hayallerini bu hisseye bağlamış küçük ve orta ölçekli ky var onlardan alabilmek bıktırmak yıldırmak için yapmayacakları şey yok 8.20 altında alış yazıyorum önüme alış giriyorlar kedi fare oyunu yâni bu kadarda çapsız ve adiler vakıftan islem yapan adî 8.52 Maliyetli malını hisse 8.32 ışlem görürken 8.23 kadar tek tuş basıyor almaya başlayınca ya siliniyor yada yoldaşları çiziyor bunlar normalde bu fiyatta bunu yapmak adiliktir hırsızlıktır akprahna tahtaya bu sülükleri koymuş tahtayı izliyor 5.20 fona hisse devrediyor fonun adı yok böyle bir şirketin sahibi olmayı haketmiyor bence...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

2. 8,05 8 20 arası nereden istersem aldım alamayan beceremiyorsa manipulasyonla suçluyorsa onda sorun vardır ya da işi bilmeyen bir sığırdır. buradaki 3-5 salatalık evladı yüzünden okuyan kaçıyor hisseden.

bir burada bir twitterda çengi gibi koşturan zilli, anası silinmiş bana laf atmış. beyinsiz herif yeniden değerleme karının dağıtılamayacağını bilmiyor. bir de 90lardan beri borsada olan bana bilmiyor biz öğrettik diyor. onu ben etek giydirip oynatacam az kaldı arsız küfürbaz herif.

taşınmazların defter değerine girdiğini bilmiyor diye bana laf atmış şeref yoksunu arsız, ulan aptal herif taşınmazlar defter değerine girmez mi, gyonun defterini ne oluşturacak başka. aptal oğlu aptal yeniden değerleme karının temettü olarak dağıtılabileceğini sanıyordu. bir de bana laf atıyor.

Insanlar kendini beğenmese ölürmüş 5- 600 lotla 60- 70 k malı aynı kefeye koymakta böyle birşey olsa gerek.. adamı sevmem ama anası anamdır lağım agizliliga forumdan ebedi atılma pahasına birgün cevap yazarizda insan yüzüne bakamaz olursunuz...

nasip....

4. Her türlü eleştiri yapılabilir ama hakaret, küfür, yazılana çizilene ayar vermek, poza göre yorum yapmak sorunlu davranışlar, kim olursa olsun.

Ozkgy büyümeye devam ediyor, enflasyon almış başını gidiyor, son 2 çeyrekte gerek faaliyet karı, gerekse yeniden değerlemelerle güzel rakamlar bekleniyor, ayrıca eldeki kıymetli arsalara projelere başlama beklentileri de var, bekliyoruz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. TÜİK konut satış verilerini açıkladı . 123 bin Türkiye geneli satış var. Temmuz’a göre yüzde 30 dan fazla bir artışa işaret eder, geçen senenin bu ayına göre ufak bir düşüş var.
    Satılan konutların yüzde 95 ini Türkler , yüzde 5 ini yabancılar almakta yaklaşık olarak .
    Ruslar ve İranlılar başı çekiyor alımlarda enteresan şekilde 5 numaraya kazaklar gelmiş .
    Bu arada inşaat maliyet endeksi yeni rekor kırdı yüzde 115 ile ...enflasyonist ortam tam gaz devam ediyor haliyle bitmiş konut fiyatlarına yansıyor yansıması da devam edecektir
    Son düzenleme : linux; 15-09-2022 saat: 19:49.

Değerleme artışı nakit temettü olarak dağıtılamaz ama sermaye artışı ile bedelsiz verilebilir.
    Yt.tv.degildir.
    Sagliklar

Bu kadar iyide neden 5.40 fona hisse devri yaptı fon kime ait işleri güçleri dolap dümen gökten para yağsa adam yatırımcısına yedirmemeye yemin etmiş...
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    TÜİK konut satış verilerini açıkladı . 123 bin Türkiye geneli satış var. Temmuz�a göre yüzde 30 dan fazla bir artışa işaret eder, geçen senenin bu ayına göre ufak bir düşüş var.
    Satılan konutların yüzde 95 ini Türkler , yüzde 5 ini yabancılar almakta yaklaşık olarak .
    Ruslar ve İranlılar başı çekiyor alımlarda enteresan şekilde 5 numaraya kazaklar gelmiş .
    Bu arada inşaat maliyet endeksi yeni rekor kırdı yüzde 115 ile ...enflasyonist ortam tam gaz devam ediyor haliyle bitmiş konut fiyatlarına yansıyor yansıması da devam edecektir
    nasip....

Satmadı buradakiler biliyor olaydan önce o kadar malı 3 ayda topladı iş yatırım sonra tesadüf tam o kadar malı bir fona sattım dedi patron, 1 2 hafta önce konut yerine gyo hissesi alın diye röportaj veren kişi de yine aynı patrondu..

Amaç algı bozmaktı patron satıyorsa sen neden tutuyorsun yaptılar öyle böyle baya hisse topladılar..

İnşaat yapan kaç büyük gyo kalmış patrona güvensem yıl sonu hepsine başlarım dedi ama işte güvenmiyorum hisse alın deyip sonra sattım!! diyene kim güvenir...

Yani yatırımcı tarafı kimse ona güvenmiyor ama inşaat otel işine de kimse laf edemez ...

Ben Ahmet beyin artık biraz karakter göstermesini beklerim bir sasa hekts gesan kontr gibi geleceğe inan ve inandır ....
    kalan 3 5 milyon lot için yeter fırıldaklığın zamanı değil artık

Dev şirket oldun artık ya İsmin dev patronlar arasına yazılacak yakında .. alın ama ben sattım falan vizyonsuz hareketler yi leri cevap da veremiyor kem küm ediyor şahsi kararı diyor..

Allah mahçup etmesin inşallah bizi

Bir dost

Sayfa 212/583 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •