Sayfa 720/993 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

yalanında kendine göre bi namusu iffeti vardı
    onu bile şeedip attılar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Turkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’ndan (TCMB) bankaların çıkardığı opsiyonlu KKM ürünlerine önlem geldi. Buna göre kur korumalı mevduat hesapları türev işlemlere konu edilemeyecek. Son dönemde birçok banka TL dönüşüm oranını tutturabilmek için, müşterilerine getirisi yüzde 10’u aşabilen opsiyonlu kur korumalı mevduat ürünleri sunuyordu. TCMB’nin bankalara gönderdiği uygulama talimatı ile bu ürünler çıkarılamayacak. Merkez Bankası’ndan bankalara gönderilen yazıda, bu kurala uymayan KKM hesaplarına kur farkı ödenmeyeceği belirtildi.

TL’ye dönmeyen bankalara yüzde 8 komisyon uygulanıyor
    TCMB, 24 Kasım’da bankalara gönderdiği yazı ile TL mevduatı düşük bankalara uygulayacağı komisyon oranlarında artırıma gittiğini acıkmıştı. Buna göre TL mevduat/katılım payı oranı yüzde 50’nin düşük olan bankaların zorunlu karşılıklarına yüzde 8 komisyon uygulanıyor. Bu oran bir önceki düzenlemede yüzde 3 olarak belirlenmişti. TL payı yüzde 50 ile 60 arasında olan bankaların zorunlu karşılıklarından ise yüzde 3 komisyon alınıyor. TL mevduat oranı yüzde 60’ın üzerinde olan bankalara ise herhangi bir komisyon uygulanmıyor.

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

[https://t.co/Wtwm6OxYU0](https://t.co/Wtwm6OxYU0

Erdoğan'ın EYT ile ilgili 19.45'te açıklama yapması bekleniyor-Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Yılbaşından sonra salacaklar galiba...

Merkez Bankası’ndan bankalara yeni döviz talimatı

Merkez Bankası bankaları uyardı ve gelecek hafta başına kadar büyük hacimli döviz alım taleplerini karşılamamalarını istedi.

https://www.sozcu.com.tr/2022/finans...=alt_surmanset
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Türkiye-Rusya-Suriye Savunma Bakanları Moskova'da görüştü-TRT Haber

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Devlet Bahçeli den doğalgaz açıklaması: Şimdiden göz kamaştırmaktadır.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye miz enerjide hem terminal ülke hem de üretim üssü olarak sivrilmektedir. Bulunan doğalgaz rezervinin muhtemel sosyal, siyasi, ekonomik ve ticari etkisi şimdiden göz kamaştırmaktadır. dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...st%C3%BC%205li

şıracı da geldi.

bu bulunanları da döviz rezervlerimize eklemek lazım dememiş Allahtan.

diyenlerde vardı !
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Devlet Bahçeli den doğalgaz açıklaması: Şimdiden göz kamaştırmaktadır.
    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye miz enerjide hem terminal ülke hem de üretim üssü olarak sivrilmektedir. Bulunan doğalgaz rezervinin muhtemel sosyal, siyasi, ekonomik ve ticari etkisi şimdiden göz kamaştırmaktadır. dedi
    Bugün yine ekip devrede çalışıyordu. ama piyasa dakiler kan kokusu almaya başladı. vadeli tarafı izleyenler bunu net gördüler.
    Bu leş ekibe bedava döviz verme konusunda zerre tereddüt etmeyen bir otoritemiz var. Bu adamlar 1 yılda %200-300 dolar bazında para kazandı. geliyorlar kaldıkları yerden dolarları yerine koyuyorlar.
    hakikaten ayıp ! böyle basiretsizlik olmaz

Erdoğan: (EYT) Emekli olmak için prim, sigortalılık süresi ve yaşı tamamlamak gerekiyor. Yaptığımız düzenleme sadece yaş nedeniyle emeklilik bekleyenleri sağlıyor

Erdoğan : Herhangi bir yaş sınırı uygulanmayacak

Sayfa 720/993 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •