Sayfa 943/993 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. İlk görev yerim Nurdagi ilçesinde de büyük bir yıkım Göçük altında insanlar varmış ve ne yazık ki yeterli çalışma yokmuş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Eski veya kullanılmayan otobüsler kısa vadede barınmaya çözüm olabilir, diye düşünüyorum. Belediyeye veya afad gibi yerlere fikir bildirsek işe yarar mı. Deprem çok büyük. Belki birilerine yardımı olur.

4.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Eski veya kullanılmayan otobüsler kısa vadede barınmaya çözüm olabilir, diye düşünüyorum. Belediyeye veya afad gibi yerlere fikir bildirsek işe yarar mı. Deprem çok büyük. Belki birilerine yardımı olur.
    Üniversite öğrencileri yurtları boşaltıyor muhtemelen depremzedeler yerleşecek

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Üniversite öğrencileri yurtları boşaltıyor muhtemelen depremzedeler yerleşecek
    memleket venezuella oluyor derken bangladeş olmasına az kaldı, çok derin ekonomik ve sosyal sorunlar yaşayacağız. demokrasi halkın gündeminde ilk 5'e bile giremez artık..

6. 10-15 bin konut yıkılsa 200 bin konut var yapılacaktır bunun finansman maliyeti var. Diğer zararları saymıyorum.

7. Hatay icin yardim cagrilari var.

Dz.K.K'ligini, elindeki tum gucle bu kentimize yardima cagiriyorum.

Bundan kotu gunumuz olmasin.

O gun bugundur.

2000 kisilik hastane gemilerini, seyyar firin ve mutfaklarini, sahra tipi yerlesim planlarini uygulamaya koysunlar.

Hatay evladini kurtarma gunumuzdur bugun.

Hadi gorelim sizi.

8. Aglamak fayda saglamiyor.

Dualarimiz saglasin Insallah.

Yikim tahmin ve beklentilerin cok ustunde.

Elimizden ne geliyorsa yardim dostlar.

Insanimiz icin.

Sayfa 943/993 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •