Sayfa 680/993 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yakın döneme kadar iktidara yakınlığıyla bilinen HaberTürk yazarı Nihal Bengisu Karaca dan ilginç bir çıkış geldi. Aydın mesuliyeti gereği bunu şimdiden ilan ediyorum diyen Karaca, 2023 teki seçimlerde 6 lı masanın adayını destekleyeceğini açıkladı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...orum-a-2013820
    Nihal Bengisu Karaca yıllardır muhalifti zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,450
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Buyrun bir pozitif ayrışma daha:

Giyim sanayiinde işten çıkarmalar hızlandı

İç ve dış talepteki yavaşlama, istihdamı baskılıyor. Emek yoğun sektörlerden hazır giyim ve tekstilde işten çıkarmalar hızlandı. TÜİK verilerine göre, bu yılın ağustos-ekim arası döneminde, her iki sektördeki toplam kayıtlı istihdamda 15 bini aşan düşüş yaşandı.

https://www.ekonomim.com/sektorler/t...ten-21-12-2022
    Adamlar ne yapsın iyice bunaldı,zam yapsan ayrı dert yapmasan ayrı dert,sebep iktidar,açlık 8000-yoksulluk 25,000,ülke geneli çalısanların garanti yerde maasları ortalama 10-15000,devamlı iktidar eskiden der,eskiden gerçek enflasyon açıklanırdı,onun üstüne + zam alınırdı,sorun alım gücü,bu iktidar zamanında herkes sürünüyor,yalakaları haricinde,üstelik en ironik olanı onlara oy veren garip guraba gerzek tarafı hep aç,ama yool , köprü,hava alanı vs yaptı,kriz dünyadada var diyor,demekki hiç muhalif kanal izlemiyor,üstelik döttede donları yok

3. Dolar , artık çok sıkıldım yılsonu da geldi bilançoları süslemeyecek misiniz diyor. Kafayı kaldırıyor. Vuruyorlar ama ölmedim daha diyor.

4.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Bu hafta özel abdestli dolaşayım dedim , hangi hisseyi alırsam %3 zarar ettim. Satmadım elbet ama kağıt üzerinde zarar sonuçta.
    Bu sabah ULUUN aldım, twıtter formuna da yazdım - ben aldım kaçışın - diye. Hisse 37,30 dan 36,58 e iniverdi.

Eğer bir de dolar alırsam yandınız demektir. Sizleri düşündüğümden dolar almıyorum.

Yani var bir münasebetsizlik . Yatırım tavsiyesi değildir. Sonuç bellidir.

Dolar almadım, almayacağım. Siz rahat edin, yükselsin diye . Aldığım anda balyozu yer çünkü. Hem ben artık kaybedenler kulubü üyesi oldum.

5. Ankara serbest piyasa ile tahtakale arasnda 5 kuruş oynuyor.

6. RTE geçmişte mühürsuz oylar ile atı alan Üsküdari geçti söylemleri ile kazandı. Seçimi bileğinin hakkıyla kazanan biri atı alan Üsküdari geçti der mi. Bence gerçek anketler en az %10 aşağısında akp MHP HDP ti toplasan %40 etmez.

dolar tarafında sıkılaşma devam ediyor.

dikkat etmek lazım, her an yukarı yönlü bir hareket izleyebiliriz

kontrollü bir yükseliş

Erdoğan: (Türk-İş'in 9000 tl talebi) Herkesin her söylediği ile adım atamayız, bizim sırtımızda küfe var, bunların hepsini düşüneceğiz, eğitimden sağlığa bütün altyapıları düşüneceğiz-TRT Haber

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 680/993 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •