Sayfa 213/390 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 3114 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Doğuş otomotiv kurumsal olarak güven vermeli.Bugun Tofaş,Ford Otosan,Türk Traktör Ondan azmi iş yapiyorda 15/20 gün once bilancolarini aciklayabiliyor.Cikacagi varsa çıkıyor yada düşüyor.Ama Doğuş son gün son dakika.Bide önceden vergi dairesi gönderiyor..Yatırımcının kafası karışsın diye sanki.Tamam herşey güzel arabalar güzel yok satıyor,servisler,muayene istasyonları para basıyor.yatirimciya güven en büyük kurumsalliktir..en azından ben öyle düşünüyorum.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    Skoda tarafında da artışlar gayet yüksek seyrediyor.
    Skoda tarafındaki dezavantajımız %50 ortaklığımızın olması. Yönetim tarafı Yüce ailesinde. Yüce Ailesi de gayet güzel yönetiyor şirketi.
    Bundan sonraki süreçte önemli hususlardan biri de Mieller damper satışları ve büyümesi olabilir.
    Elektrik araç şarj istasyonu tarafında büyüme yavaş sanırım, yeni nesle geçiş zaman alacak gibi...
    Arkadaşlar merhaba,

Bir haftadır DOAS topiğini okuyorum. Son 4 çeyrek bilançoyu ve son yayınlanan yatırımcı sunumlarını inceledim. Gesan'da patron satışı haberi geldikten sonra kendi adıma ciddi sayılabilecek bir meblağ ile (BIST portföyümün %15'i civarı) dünkü düşüşten ve DGGYO operasyonunun bitişinden de faydalanarak DOAS'ta pozisyon açtım. Temel analiz parametrelerine göre potansiyelinin yüksekliğinden, ikinci temettünün gelme ihtimalinden, solodan konsolide bilançoya geçerken %10 civarı kar artışı görme değerlendirmelerinden bahseden son dönem yorumlarınızı okudum. Teşekkür ediyorum. Yıllardır hisse.net'e hergün en az bir kere girer ve ortağı olduğum tahtaların topiklerini takip eder, arasıra yorumlarımı yazarım. DOAS'ta vademin uzunluğuna zaman karar verecek olup topicte şimdiye kadar bahsedilmemiş bir konudan bahsetmek istiyorum.

Bildiğiniz üzere elektrikli araçlar hızlı bir şekilde hayatımıza giriyor ve global markalar Türkiye gibi canlı bir pazarı TOGG'a rağmen domine etmeye başlamıştır. Volkswagen'in bu segmentteki en önemli modeli ID-4. Identification 4'ten geliyor. ID-3 Golf'un yerini alacak. ID-4 ise Tiguan'ın SUV pazarına hitap edecek. Bu aracın halen Türkiye satışları başlamadı anladığım kadarıyla. Biran önce başlaması gerekiyor, Tesla'nın domine etmeye başladığı alanı kaptırmamak için önemli. Tesla'nın sadece İstanbul'da servisi var. ID-4'ün ise tüm Türkiye'de olacak. Bu konuda Türkiye orijinli çok az bilgiye ulaşabildim ve yatırımcı ilişkilerine elektrikli ailesinin Türkiye'de ne zaman satışa başlanacağını sordum.

Hepinize iyi pazarlar ve bol kazançlı haftalar dilerim.

Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,

Bir haftadır DOAS topiğini okuyorum. Son 4 çeyrek bilançoyu ve son yayınlanan yatırımcı sunumlarını inceledim. Gesan'da patron satışı haberi geldikten sonra kendi adıma ciddi sayılabilecek bir meblağ ile (BIST portföyümün %15'i civarı) dünkü düşüşten ve DGGYO operasyonunun bitişinden de faydalanarak DOAS'ta pozisyon açtım. Temel analiz parametrelerine göre potansiyelinin yüksekliğinden, ikinci temettünün gelme ihtimalinden, solodan konsolide bilançoya geçerken %10 civarı kar artışı görme değerlendirmelerinden bahseden son dönem yorumlarınızı okudum. Teşekkür ediyorum. Yıllardır hisse.net'e hergün en az bir kere girer ve ortağı olduğum tahtaların topiklerini takip eder, arasıra yorumlarımı yazarım. DOAS'ta vademin uzunluğuna zaman karar verecek olup topicte şimdiye kadar bahsedilmemiş bir konudan bahsetmek istiyorum.

Bildiğiniz üzere elektrikli araçlar hızlı bir şekilde hayatımıza giriyor ve global markalar Türkiye gibi canlı bir pazarı TOGG'a rağmen domine etmeye başlamıştır. Volkswagen'in bu segmentteki en önemli modeli ID-4. Identification 4'ten geliyor. ID-3 Golf'un yerini alacak. ID-4 ise Tiguan'ın SUV pazarına hitap edecek. Bu aracın halen Türkiye satışları başlamadı anladığım kadarıyla. Biran önce başlaması gerekiyor, Tesla'nın domine etmeye başladığı alanı kaptırmamak için önemli. Tesla'nın sadece İstanbul'da servisi var. ID-4'ün ise tüm Türkiye'de olacak. Bu konuda Türkiye orijinli çok az bilgiye ulaşabildim ve yatırımcı ilişkilerine elektrikli ailesinin Türkiye'de ne zaman satışa başlanacağını sordum.

Hepinize iyi pazarlar ve bol kazançlı haftalar dilerim.
    Gelen cevabı paylaşıyorum arkadaşlar. Yeni bir hikaye başlatacaktır.

Sayın Öztürk,

Öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

VW ID modellerinin Türkiye’de satışa başlaması için planlanan yıl 2024’tür.

Olağandışı ve/veya öngörülmeyen bir durumu tecrübe etmediğimiz sürece 2024 yılı içerisinde ilgili modellerimizin satış faaliyetlerini yürütüyor olacağız.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,
    Doğuş Otomotiv Yatırımcı İlişkileri

4. Bilanço bu akşam.
    Hiç bilançosu şahane gelecek gibi bir havası yok.
    Belki de şahane gelmeyecek..

5.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Bilanço bu akşam.
    Hiç bilançosu şahane gelecek gibi bir havası yok.
    Belki de şahane gelmeyecek..
    Cuma günü kötü düştü. Açılışta yaptı hareketi gerçi ama tüm hisseler satış yedi..
    Bugün şu saate kadar iyi..
    Bilanço kötü gelmeyecek ama hisse neyi fiyatlar onu bilmek zor.. Günlük hareketten anlamak zaten mümkün değil.Yarın ne olacağı muamma..
    3.çeyrek fiyatlamaları başladı..Çok iyi bir temmuz var geride. Diğer 2 ayın rakamları da umarım iyi olacak.Bakalım ..

6. Elektrikli araç kuyruğu da başlamıştır 2024 de geleceğine göre..Gecen gün güvendiğim aracı kurum analistlerin den biri sigortalar dan uzak durun dedi sigortalar uçtu.ki azda olsa bendede Anadolu sigorta vardı sattım.Boyle vebal almak yakışmadı ne Sn MY.

7. Onun için aksam burada okuyacağız yorumları kimi iyi diyecek ki mal vardır muhtemelen,kimi işte demiştim soylede böylede diyecek mal yoktur..Siz kendi yolunuzu çizin geleceğe odaklanın.En az 500 TL olması gereken kağıdı çarçur etmeyin ettirmeyin insanlara.

8. En az 500 TL olması gereken kağıt hala debeleniyor.

Sayfa 213/390 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •