Sayfa 253/667 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by dgn884 Yazıyı Oku
    kimi silkeledirler ?
    metro yu mu ?
    sana gore ky silkelendi sert dönüş yapacak diyorsun yani
    bi başkası çıkıyor patronun tüm hisselerini piyasada xxx kurumlar aldı elindekini alıp bitirdiler artık yükselecek diyor
    herkes tahtada satış olduğuna hem fikir ama çoğunluk satıyorsa nasıl yükselişe geçecek onu anlamadım.
    ipin ucu p.ştun elinde olunca o ne isterse o olur. umut dünyası işte çıkmadık candan ümit kesilmezmiş.

2.  Alıntı Originally Posted by dgn884 Yazıyı Oku
    kimi silkeledirler ?
    metro yu mu ?
    sana gore ky silkelendi sert dönüş yapacak diyorsun yani
    bi başkası çıkıyor patronun tüm hisselerini piyasada xxx kurumlar aldı elindekini alıp bitirdiler artık dün alanlar tahtayı yukarı sürecek diyor
    herkes tahtada satış olduğuna hem fikir ama çoğunluk satıyorsa nasıl yükselişe geçecek onu anlamadım.
    bende bir soru sorayım, acemiliğime verin, dün metro nun sattığı 13 milyon küsür hisseyi kimler aldı, neden aldı. o lotlar buharlaşıp uçtumu.

3.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    bende bir soru sorayım, acemiliğime verin, dün metro nun sattığı 13 milyon küsür hisseyi kimler aldı, neden aldı. o lotlar buharlaşıp uçtumu.
    Geriye dönük bi 15-20 sayfa okuyun kimler aldıysa orada görürsünüz zaten yazmışlar kimi diyor 20.000 zararım var kimi diyor 50.000 zararım var alanlar onlar işte. Birde ben varım o kesin.

4.  Alıntı Originally Posted by MHU Yazıyı Oku
    Geriye dönük bi 15-20 sayfa okuyun kimler aldıysa orada görürsünüz zaten yazmışlar kimi diyor 20.000 zararım var kimi diyor 50.000 zararım var alanlar onlar işte. Birde ben varım o kesin.
    13 milyon lotu ky aldı yani. ky de ne para varmış vay be. o zaman ky demeyelim biz buna by diyelim.

5.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    bence çok basit ve tartışmasız, "sağ cepten sol cebe" desem yeterli olur mu ?

14 milyonun tamamını mı aldı yoksa belli bir bölümünü mü gelin orayı tartışın derim

6.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    sorulan sorular yaşananlar tahminler okadar çok mepette yaşanılanlara benziyor ki

fiyatı bile tıpa tıp aynı oldu

fakat oradaki gibi fiyatın aylarca stabil kalacağını zannetmiyorum

aşağı veya yukarı sert hareketler olabilir...

7.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    sorulan sorular yaşananlar tahminler okadar çok mepette yaşanılanlara benziyor ki

fiyatı bile tıpa tıp aynı oldu

fakat oradaki gibi fiyatın aylarca stabil kalacağını zannetmiyorum

aşağı veya yukarı sert hareketler olabilir...

yurt dısında ve yurt içindeki değişik bankalarda hesaplar patrona veya aracı kurum hesaplarına bağlı .....

takas makas genelde zırvalama , gazlama

8. Avgyo çıkmamakta bayağı direnmişti hatta 21.07.2016 da 0.77 den kapatmış sonrasaında çıktı Ve daha birinci yılına gelemeden Beşler'de dolanıyor şimdi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 253/667 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •