Sayfa 259/682 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Ben düşüş dalgasının daha aşağılara varmayacağını ve buralardan sert dönüş yaşanacağını tahmin ediyorum,yeterince silkeleme de yapıldı,3 üzerine atıp tavan tavan değil de daha yavaş yavaş toparlanacağını düşünüyorum.

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yatırımından vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazdıklarım paylaşım,sohbet be geyikten ibaret...

kimi silkeledirler ?
    metro yu mu ?
    sana gore ky silkelendi sert dönüş yapacak diyorsun yani
    bi başkası çıkıyor patronun tüm hisselerini piyasada xxx kurumlar aldı elindekini alıp bitirdiler artık dün alanlar tahtayı yukarı sürecek diyor
    herkes tahtada satış olduğuna hem fikir ama çoğunluk satıyorsa nasıl yükselişe geçecek onu anlamadım.

2. Tebrikler dgn884 guzel soru..

3. Bence cikislar yapilarak yeni tabanlara zemin hazirlanir. İki gun onceyi hatırlayalım. 2.8 ler bi anda 3.6 sonra ucus basladi diye atlayan ky...sonuc? Surkeli dusse kimse almaz. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Geçmiş yıllardaki operasyonlarda Van gıda sekiz küsürlerden 0.90'a kadar düşmüştü AVGYO yedi küsürlerden 1 lere kadar oradanda 0.40 lara kadar mepet 13 lerden 1:48 e kadar düşmüştü. AV GYO hariç Van gıda ve mepet diplerinden sonra %100 yapmışlardı yani dibini yakalarsak o zaman Kar edebiliriz. Şunu söyleyim bu daha da düşer demiyorum o zamanki durumlarla şimdiki durumlar farklı olabilir ama dibini gerçekten iyi yakalamak lazım. Biz küçük yatırımcılar nereye kadar düşeceğine veya nereden döneceğini bilemediğimiz için seyretmek zorunda kalıyoruz bir yerden sonrada insanda korku oluyor mesela mepeti ben 1:50 lerden Alabiliyordum ama cesaretimi kırdığı için alamadım sonrasında dörtlere kadar çıkmıştı. Sorun şu anda bu hissenin dibinin burada mı olduğu yoksa başka yerlerde mi bunuda patronundan başka kimse bilemez. Sonucu düşecek desekte yalan olur çıkacak desekte yalan olur çünkü biz bilmiyoruz

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Ben aldım dipten 1.50 den😎 ama 4 20 de satamadim.😔
    Niyemi ? 2 dkkda tavandan taban olmuştu.😬günlerden cuma ,namaz sonrasıydi👐
    Şifremi girmeden taban..
    Çıtanın avı yakalmasi gibi😎 ama elinden aslan gelip alıyor geyiği heh😬
    Av olan nice avcılar yeridir caycinin serengetisi..🐛🐍🐛🐍

5.  Alıntı Originally Posted by dgn884 Yazıyı Oku
    kimi silkeledirler ?
    metro yu mu ?
    bi başkası çıkıyor patronun tüm hisselerini piyasada xxx kurumlar aldı elindekini alıp bitirdiler artık yükselecek diyor
    herkes tahtada satış olduğuna hem fikir ama çoğunluk satıyorsa nasıl yükselişe geçecek onu anlamadım.
    ipin ucu p.ştun elinde olunca o ne isterse o olur. umut dünyası işte çıkmadık candan ümit kesilmezmiş.

6.  Alıntı Originally Posted by dgn884 Yazıyı Oku
    kimi silkeledirler ?
    metro yu mu ?
    bi başkası çıkıyor patronun tüm hisselerini piyasada xxx kurumlar aldı elindekini alıp bitirdiler artık dün alanlar tahtayı yukarı sürecek diyor
    bende bir soru sorayım, acemiliğime verin, dün metro nun sattığı 13 milyon küsür hisseyi kimler aldı, neden aldı. o lotlar buharlaşıp uçtumu.

7.  Alıntı Originally Posted by tatar976 Yazıyı Oku
    Ben aldım dipten 1.50 den ama 4 20 de satamadim.
    Niyemi ? 2 dkkda tavandan taban olmuştu.günlerden cuma ,namaz sonrasıydi
    Şifremi girmeden taban..
    Çıtanın avı yakalmasi gibi ama elinden aslan gelip alıyor geyiği heh
    Av olan nice avcılar yeridir caycinin serengetisi..
    Neyse sana da nostalji oldu

8.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Neyse sana da nostalji oldu

Evet tekrar hatırlattıniz 👍
    İyi oldu nostalji sağol.

Sayfa 259/682 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız