Sayfa 407/682 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    10 kuruşu bekleyin siz,para etmez bu hisse...
    10 kuruş meselesi değil ortalama yaparken sermayeyi bu hisseye yükleme olayı var. Adamın niyeti belli aç bak grafiğe 10 yıllık 1.60 civarında devamlı 10 yılın 7 yılı 2 altında fiyatlanmış. Onun için bende oralarda alım yaparım. Şu an beklemek en iyisi alım yapmak yerine.bu benim görüşüm. İsteyen her fiyattan alım yapabilir. Ama benim bu
    hisseye ayıracak param fazla yok. Diger hisseler de şansımı denerim ortalama yapacağıma.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yaygaracilar mi vardi tabana gider eksi 10 yapar filan falan... Bu kadar ky satisicilk gun yeter mi. Ytd....

3.  Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    10 kuruş meselesi değil ortalama yaparken sermayeyi bu hisseye yükleme olayı var. Adamın niyeti belli aç bak grafiğe 10 yıllık 1.60 civarında devamlı 10 yılın 7 yılı 2 altında fiyatlanmış. Onun için bende oralarda alım yaparım. Şu an beklemek en iyisi alım yapmak yerine.bu benim görüşüm. İsteyen her fiyattan alım yapabilir. Ama benim bu
    hisseye ayıracak param fazla yok. Diger hisseler de şansımı denerim ortalama yapacağıma.

iyide birader hissen yoksa paran yoksa bu hisseye, neden günde 50 tane olumsuz yazı yazıyorsun buraya,amacın belki etkileyip hisseyi istediğin fiyatlara getirtmek ve oradan almak senin sanırım, çok ayıp ya, burada 5 liradan 4 liradan 3 liradan alan insanlar var, utanın biraz bari.

Kendi agzinla itiraf etmişsin yukarda açıkça amacını zaten.

4.  Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku

Şimdilik alma niyetin olmayan hissenin sayfasına girip 1.60 fiyat hedefi yazıyorsun?doğru mu?
    Başka kapıya...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Ortaklık bu adamlarla dolmuş,sürekli olumsuz hava pompalıyor,hissedekilerin moralini bozmaya uğraşıyorlar,zararda senet sattırmaya uğraşıyorlar,yazıktır günahtır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    Şu an pimi çekilmiş bomba gibi...bombayı çaycı çoban ya üstümüze atacak yada kendi üstüne atıp intihar edecek...zaten milletin üstüne 7-8 arası attı soluğu 2.20'dealdı...ülkede Ali okulu mezunlarının ve çakma diplomalıların peşine düşmüş gidiyoruz...zamanında Kastellinin peşinede düşülmüştü adam kahrından intihar etmişti !!!

7.  Alıntı Originally Posted by traderx5 Yazıyı Oku
    dun 2,40 önceki gün 2,44 bugün 2,32, ve pazartesi şimdiden diyeyim 2,20 ye kadar gösterirler kağıdı tepki verdirirler 2,30 üstüne ve kapanış 2,30 altında kapatırlar...hep aynı senaryo... Yazık millete.sanırım herkes halinden memnun , kimsenin seside çıkmıyor zaten.
     Alıntı Originally Posted by traderx5 Yazıyı Oku
    ortak bu hisseyi ben 3 ile 4 arası takibe aldım, hisse hareketlerini yazayım aklımda kaldığı kadarıyla, birgün 2,85 gösterdiler ve o gün hisseyi 3,40 da kapattılar, sonrası gün 3,60 lara çıkardılar ve ayni gün 2,80 taban yaptırdılar, sonrası gün 2,62 lere falan indirdiler ve 2,67 gibi sanırım kapattılar, sonra 2,52 ye düşürdüler tekrar 2,60 larda kapattılar, sonra 2,60 larda bir üç gün dinlendirdiler ve ertesi gün, hisse 2,46 ya geldi 2,50 üstünde kapattılar, sonra hisse 2,42 lere indi 2,44 de dun kapattılar, ve bugün hisse 2,30 larda işlem görmeye başladı ve insanlar yine her defasinda olduğu gibi 2,30 a alışamadı çok kotu demeye başladı gi anda 2,20 ye bomboş kademe yaparak düşürdüler ve devre kesici girdi ordan hic kimseye mal satmadılar ve açılınca hemen 2,30 üstüne attılar anında, sonra hisseyi 2,59 a kadar çıkardılar, ve yine alıcılar heveslendiler daldılar araya, sonra yedire yedire 2,30 lara indirecekler ,ve kimse sabahki 2,30 olduğundaki ne oluyor demeyecek cunki alıştılar artik 2,30 lara, oysa din 2,44 den kapattı arada en az 10 kademe var, göz aşina oldu artik, 2,30 artik normal geliyor insanlara, yarına veya haftaya bu defa 2,10 lara düşürecekler 2,20 de kapatacaklar yine ayni senaryo olacak insanlar bir iki gün onceden cunki bu rakamı gördü aşina oldu. Yani her gün böylelikle vere vere yedire yedire satacaklar, metrodaki 20 milyon 10 gün önceki lotlar, 4 veya 5 kuruma dağıldı sadece, ki millet anlamasın diye, simdi o dağıttığı kurumlardan mal yediriyor lar millete, ben 1997 den beri bu borsadayim ve bildiğim gördüğüm anladığım bu ...

Tabiki alacak satacak olan en son kendi karar verir yinede, ne kimseye silah zoruyla aldıran var, nede sattıran.
    hissede operasyon bitmemiş görünüyor anlaşılan, hala algıya oynamaya devam ediyorlar.... Yazık insanlara, cuma 3,te iki portföyümü satmıştım 2,38 ortalama ile, sonra kapa aksam haber düşünce üzüldüm acaba yükselir mi diye pazartesi , malesef olmadi yine, 2,38 den sattigim lotlari 2,20 lerden alim fırsatı verdi bu hissede bu kadar adi demekki , ama almaktan vazgeçtim elimde ki lotlar yeterli geldi bugunki durumu görünce. Yazıkkk, millete 3 ,4, 5 den verdiler hisseyi, mübarek gün bunların burnundan gelsin.

8. Ben 2.90 da almıştm gerileme devam etti 2.63 de sattım giren girdi dedim çıktım, fazla üzülmeyin derim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 407/682 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •