Sayfa 519/994 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 7950 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,431
     Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Tabi tabi
    Doğru düzgün prim ödemeden 3600 - 5000 arası gün primle erkenden emekli olanlara 7.500 + 8.077 = 15.577 TL verelim.

Huzurevine yatması lazım bunağın.
    ...bak o doğru,onlar tabanı için çalışıyor,esas yükü çekenler zikine.

2. yol yabdık

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Bakan Şimşek:
    - Programımızın önemli bir hedefi de piyasa koşulları elverdiği ölçüde uluslararası rezerv birikimini sağlamaktır
    - 26 Mayıs’ta 98.5 milyar dolar olan Merkez Bankası rezervleri, 30 Haziran’da 108.6 milyar dolar seviyesine çıkmıştır

Bakan Şimşek:
    - Aynı dönemde net rezervler ise 14.2 milyar dolar iyileşme göstermiştir
    - Son dönemde rezervlerde gözlenen bu hızlı artış cesaret vericidir

Bakan Şimşek:
    - Merkez Bankası rezerv artışına katkı sağlayacak rasyonel politikaların yanı sıra ülkemize ilave dış kaynak sağlamaya yönelik çalışmalarımız da hızla devam etmektedir
    - İyileşmenin devamı için gereken adımları atmaya devam edeceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan Şimşek:
    - Programımızın önemli bir hedefi de piyasa koşulları elverdiği ölçüde uluslararası rezerv birikimini sağlamaktır
    - 26 Mayıs’ta 98.5 milyar dolar olan Merkez Bankası rezervleri, 30 Haziran’da 108.6 milyar dolar seviyesine çıkmıştır

Bakan Şimşek:
    - Aynı dönemde net rezervler ise 14.2 milyar dolar iyileşme göstermiştir
    - Son dönemde rezervlerde gözlenen bu hızlı artış cesaret vericidir

Bakan Şimşek:
    - Merkez Bankası rezerv artışına katkı sağlayacak rasyonel politikaların yanı sıra ülkemize ilave dış kaynak sağlamaya yönelik çalışmalarımız da hızla devam etmektedir
    - İyileşmenin devamı için gereken adımları atmaya devam edeceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,124
    Blog Entries
    12
    ..................

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

11 Temmuz 1995'de neler oldu !!?

https://www.hisse.net/topluluk/entry.php?b=7

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yarın Suudi Arabistan'a giriyor, Suudi mevkidaşı ve yatırımcılarla görüşecek-A Para

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Tiflis, Gürcistan
    Gönderi
    142
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yarın Suudi Arabistan'a giriyor, Suudi mevkidaşı ve yatırımcılarla görüşecek-A Para
    Yazık ona da yeminle. Bu sıcaklarda o çöl senin bu savana benim para arayıpduru

8. Kenya Yüksek Mahkemesi "vergi artışı yasasını durdurma" kararından dönmedi

Kenya'da, vergi artışını öngören yasayı askıya alan Yüksek Mahkeme, hükümetin, bu kararın bozulması yönündeki talebini reddetti.

Muhalefetin başvurusu sonrası hükümetin çıkardığı vergi artışını öngören yasa için "durdurma kararı" alan Yüksek Mahkeme, hükümetin "kararın bozulması" talebini geri çevirdi.

Yargıç Mugure Thande, iptal edilmesi istenen durdurma kararının, geniş çaplı bir sorguya ihtiyaç duyduğunu ifade etti.

Thande, vergi artışı yasasının tamamen iptalini isteyen davanın, mahkeme başkanı tarafından oluşturulacak bir heyet tarafından görüleceğini belirtti.

Kenya Devlet Başkanı William Ruto, ülkede tartışmalara yol açan, çok sayıda mal ve hizmette vergi artışını öngören yasayı haziran ayı sonunda imzalamıştı.

Kenya Yüksek Mahkemesi, muhalefetin talebi üzerine yasaya ilişkin yürütmenin durdurulması kararı almıştı.

Yasa karşıtı protestolarda geçen hafta 2 kişi hayatını kaybetmişti.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 519/994 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •