Sayfa 572/1001 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    15-20 kira,benim kiralarımın aylık toplamı bu,2500-3500 kiramı olur,üstelik sözleşme yenilemelerine daha 5-6 ay var,bide şu noksan bu noksan diyorlar,benim kuzen giresundaki 5 dairesini kiracıya kızıp satıp istanbuldan 4 daire almıştı 3 yıl önce,buradan 270 cıvarından satmıştı,ayni fiata oradan almıştı az farklan,4 daire almıştı şimdi tanesi en aşağı 10-15 diyor,yani 3 daire karda giresuna göre
    Yürütmenin başı .!!!
    Enflasyonu sana fonlatıyor.!!
    Abi bu işi çözmen lazım.!!
    Senin kiracı beleşe oturuyor.!!
    Genelde kira sözleşmeleri .!!!
    Yıllık yapılır.!!
    Otomatik uzar.!!
    Senin şu an evinde oturan.!!!
    kiracıyla yeni sözleşme yapman.!!
    Senin aleyine.!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,130
    Blog Entries
    12

Kocaeli Derince Limanı "buğday tozu sıkışması" patlaması ...
    https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem...r-var-7766022/

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Erdoğan: Ülkemizin önündeki tarihi fırsat penceresini değerlendirmekte kararlıyız. Türkiye, asırlar sonra küresel sistemin en üst ligine yükselme imkanı elde etmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : Tüm dünyanın da yaşadığı ekonomik sıkıntıları bizde ülkemiz olarak yaşıyoruz . Dillendirileren serzenişleri çok yakından takip ediyoruz , biz milletin isteğine parmak sallayan , insanlara ayar verenlerden , bireylere hakaret edenlerden olmadık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : Enflasyonda en büyük başarı bizim dönemimize aittir

Erdoğan : Enflasyonu yine tek haneli rakamlara indireceğiz .

Erdoğan : Yaşanan sıkıntıların hepsi gelip geçicidir .

Sayfa 572/1001 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •