Sayfa 675/996 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

İsrail ordusu, Gazze'deki el-Ehli Baptist Hastanesinde "gerçekleşen patlamaya teröristlerin (İslami Cihad) attığı roketlerin sebep olduğunu" iddia etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İsrail ordusu, Gazze'deki el-Ehli Baptist Hastanesinde "gerçekleşen patlamaya teröristlerin (İslami Cihad) attığı roketlerin sebep olduğunu" iddia etti.
    Yok devenin nalı diye bir söz var,buna uygun galiba.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yine insanın insan olmaktan utandığı zamanlardan geçiyoruz. Hastane bombalamanın yaratığı sonuçlar karşısında kelimeler yetersiz ve anlamsız kalıyor.

Netanyahu denen aşağılık insanımsı yaratığın, vicdanını yitirerek yarattığı bu dram affedilemez, Hitler kafalı bu yöneticiler dünyanın sonunu getirecek.

Bana göre at izi it izinine karışmış, Hamas ve İsrail ordusu elele vererek günahsız masumların kanını içmeye devam etmekteler.

Umarım bu savaş bir an önce sona erer de bu insanı dramlar son bulur, her ne kadar ruhlarında yaşanacak dramlar sonsuza kadar sürsede.!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Filistin Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Ashraf Al-Qudra yaptığı açıklamada, İsrail tarafından Baptist Hastanesi'ne düzenlenen hava saldırısında en az 500 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.

Allah belanizi versin .. Hastane vurmak nedir ..
    Patronda belli ve bu kadar acımazıs bir ırk nasıl olmuşlar yahu.

o kadar soykırıma uğramışlar empatide yok

kitaplarındaki gibi davranıyorlar demekki ve çok azda iyileri var yada maaşalar.

aynı batının kurduğu elkaide ,işid,hamas,taliban vb gibi.

abd başta olmak üzere tüm emparyeller bu işte sorumlu.

bunlar ayrım yapmadan katliam yapmaya meyilli.

televizyonda bile açık açık söylediler cocukları bile canlı bırakmıyacağız diye.

Uzattım sonuçta bunlara batı sömürgecilerinin tamamını,çin,rusya ve japonya bile eklenir.

Tamamı katliam yapmaya odaklılardır.

Arkadaşın paylaştığı gibi.

Kurdukları islamı kullannan aparatlar dahil Cennet dünyada Biz gibi insanlara Cehennemi yaşatıyorlar.

Ekonomik olarakda.

Kendileri etti kendileri buldu diyorum.TÜRK ve Osmanlı askerlerini ingilizlerle birlikte katlettiler.

Yinede hamas ,israilin artı patron abd nin sizillere yaptığını kabul etmiyorum.

Tanrı belanızı versin.Hastane ne demek yahu

Mehmetçik Gazze'ye diyenler iyi dinlesin! | Yılmaz Özdil |

https://www.youtube.com/watch?v=BnNcrPbGKRM

Türkiye topraklarındaki casus savaşları... Filler tepişti, gergedan ezildi. | Yılmaz Özdil |

https://www.youtube.com/watch?v=HTC-ch4VhbY
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Yine insanın insan olmaktan utandığı zamanlardan geçiyoruz. Hastane bombalamanın yaratığı sonuçlar karşısında kelimeler yetersiz ve anlamsız kalıyor.

Netanyahu denen aşağılık insanımsı yaratığın, vicdanını yitirerek yarattığı bu dram affedilemez, Hitler kafalı bu yöneticiler dünyanın sonunu getirecek.

Bana göre at izi it izinine karışmış, Hamas ve İsrail ordusu elele vererek günahsız masumların kanını içmeye devam etmekteler.

Umarım bu savaş bir an önce sona erer de bu insanı dramlar son bulur, her ne kadar ruhlarında yaşanacak dramlar sonsuza kadar sürsede.!
    Empati bile yok ve sonunda hitler haklıymış dedirtecekler.

Dünyada ikiyüzlü bir siyaset var ortada.

Gerçekten DEMOKRASİYE ve İnsan haklarına inanan bir devlet yok gibi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Bu iki yüzlülük bizde de var.

Amaç oradaki ve ırakdaki petrol ve gaz a hükmetmek.

çini ve rusyayı şutlamak.

Bizden de parça almak ve uzun vade planlar bizide parçalıyacak.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

7. https://x.com/omerbolatTR/status/1714213570534048107?s=20

Halktan ticaretten o kadar kopuklar ki, neler yaşandığının farkında değiller! tekrar tekrar aynı hataları yapıp sonuç almayı umuyorlar.

Kısa bir örnek verim; Ben limon yetiştiriyorum limon (Mandalina, portakal, kiraz vs) yetiştirme maliyetim 3 TL civarı, ama ben şu anda limonu 50 KRŞ satamıyorum!

50 Krş alacak adam işçi+servis+nakliye ücreti+hal ücreti yaklaşık 7 TL masraf ediyor markette 15 TL civarı satılıyor.

Şu anda herkes limon ağaçlarını söküyor çiftçiye verilmesi gereken süspansiyon 1500 işsize verilecekmiş, harika bir şark kurnazlığı daha!!!

Bu gidişat bir süre sonra kıtlığı ve ithalatı patlatır, çünkü çiftçi sonsuza kadar zarara dayanamaz zaten dayanacak gücü de kalmadı.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

8.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku

https://x.com/omerbolatTR/status/1714213570534048107?s=20

Halktan ticaretten o kadar kopuklar ki, neler yaşandığının farkında değiller! tekrar tekrar aynı hataları yapıp sonuç almayı umuyorlar.

Kısa bir örnek verim; Ben limon yetiştiriyorum limon (Mandalina, portakal, kiraz vs) yetiştirme maliyetim 3 TL civarı, ama ben şu anda limonu 50 KRŞ satamıyorum!

50 Krş alacak adam işçi+servis+nakliye ücreti+hal ücreti yaklaşık 7 TL masraf ediyor markette 15 TL civarı satılıyor.

Şu anda herkes limon ağaçlarını söküyor çiftçiye verilmesi gereken süspansiyon 1500 işsize verilecekmiş, harika bir şark kurnazlığı daha!!!

Bu gidişat bir süre sonra kıtlığı ve ithalatı patlatır, çünkü çiftçi sonsuza kadar zarara dayanamaz zaten dayanacak gücü de kalmadı.
    Çiftçinin, üretenin sırtına 1500 kişi daha bindireceğiz diyor.

500-600 milyon TL/yıl maliyet.

İşe aldıkları için de limon üretmek lazım şimdi, her limonu da beğenmezler ha.

Sayfa 675/996 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •