Sayfa 905/1001 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu hayatını kaybetti ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Hayatımız kibrit tanesi olmuş...
    Bir çakışlık.
    Neyi düşüneceğimizi şaşırdık..
    Kibrit tanesini mi?
    Kibrit tanelerinin yer değişimini mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu hayatını kaybetti ..

Işıklar içinde uyusun,iyi bir oyuncuydu,Suna Yıldızoğlu ile evliydi bir ara ingilizdi,ingiltereden ülkemize yerleşmişti.

5. Haber Aktif@haberaktifcom

Gece yarısı açıklaması: "Erdoğan 3. defa aday olabilir"
    AKP milletvekili Bekir Bozdağ: "Anayasa'ya göre, Cumhurbaşkanının ikinci döneminde
    Meclis tarafından seçimlerin yenilenmesine karar verilmesi halinde,
    Cumhurbaşkanı bir defa daha aday olabilir."

https://x.com/haberaktifcom/status/1766688806319645078?s=20

Bekir Bozdağ oyunu bozmuş! ya bırak muhalifler biraz sevinsin.
    Yandaşlar biraz üzülsün,
    Seçmende oyları toparlanıp Bld.Başkan adaylarına verdikten sonra açıklama yapaydın bari bu ne acele?!

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    Bu forumda dini konular yazmak yasak,bende biraz gerçeklere ışık tutacağım ramazan arifesinde,ister yöneticiler silebilir yinede ilave edeceğim.çünkü bu forumda bazı gerçekleri yazmak yasak !!!

Hz Osman ilk kuranı neden yaktı?
    Ebubekir zamanında Mushaf yazısı, Hz. Osman zamanına göre az gelişmişti. Yazının az gelişmişliği yüzünden bu Mushaf, okuma ayrılıklarına neden olabilirdi. İşte Mervan bu tehlikeyi önlemek için o Mushaf'ı da imha etmiştir.

Mervan kimdir,muhammedin düşmanı,muammed onu sevmezdi,makamından kovmuştur,bu adamı osman af etmişti yönetimine almıştı,ilk önce yapacağı iş kurandan başladı,öncekilerin uydurma olduğunu söyleyerek osmanı kandırdı kafasına göre kuranı yazdı öncekileride yaktırdı,hiç delil yakılırmı ?sonra osmanıda öldürttü,peşindende aliyide,osman zamanında devlet işlerinde rüşvet,ayrımcılık hortlatıldı günümüze kadar geldi,bunda yine mervan etkisi var, çok şey var yazacak,sadece ben bütün kutsal kitapları okudum,en fazla kuran üstünde durdum tek,tek ayetlerin tercümesini yaptım,araştırmalara göre islam aleminde kuranı iyi anlayan %5 ancadır,çoğu çarpılırız diye eline almaz süs eşyası gibi bir kenarda durur,çuğu arapça okur manasınıda bilmez,bu anlattıklarım içinde yalan der yobazlar...neyse çok çelişkili olduğunu anladım bazı ayetlerin,,şimdi şu video ile devam edelim,adam çok çalışmış gerçeği bulmaya çalışmış karar size ait

https://www.youtube.com/watch?v=5xXJyC4sB6s&t=501s

7. Sayın refaba,

Gerçeği bul "anunnaki sırları"nı senin sayende izlemiştim.

Üstüne tesadüfen https://kultfilmler.com/dizi/da-vinc...ltyazili-izle/ izleyince tamamlayıcı gibi oldu.

Fırsat bulursan izlemeni tavsiye ederim ben daha bitirmedim ama, çok aydınlatıcı oldu.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

8.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Sayın refaba,

Gerçeği bul "anunnaki sırları"nı senin sayende izlemiştim.

Üstüne tesadüfen https://kultfilmler.com/dizi/da-vinc...ltyazili-izle/ izleyince tamamlayıcı gibi oldu.

Fırsat bulursan izlemeni tavsiye ederim ben daha bitirmedim ama, çok aydınlatıcı oldu.
    link calismiyor

Sayfa 905/1001 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •