Sayfa 198/628 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 5022 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kafan mı güzel yoksa bu kadar cahilmisin o 2. tahsisli başvurunun onayı olmasın. Zaten 29.03.2023 günü gerçekleşti.

Senin matriks ekranın yok mu?

Sen böyle bu kafayla mı HALKB topiğinde bir de 29 marttan bu yana yazı yazıyorsun. Yalancısın. Nokta.

Diğer tüm yazdığın şeylerde aynen böyle.

Hisse net yönetimi bakın ben bu kişinin atmasyonlarını düzeltme mercii değilim bu kişiye gerekeni yapın.
    Yeter yahu sabahtan akşama kadar saldırgan üslup sürekli şikayet sürekli yönetime ona buna laf .. Siz biraz dinlenin bu kadar olmaz , sürekli insanlara kafan mı güzel yok cahilmisin, sulanma etkisi olmuş , iran’a yatırım yap , bizlere aynı emir şeklinde şikayetler ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tesekkurler.
    Saka gibi. Bir veri koyuyorsun, hakaretler ithamlar.
    KAP haberini koyuyorsun yanlis yazdigini gostermek icin. Yine hakaretler ithamlar cevirme.
    Ucuncu kez onu da curutuyorsun. Yuzu kizaracagina yine cevirmeye calisiyor. Hicbir sekilde yenemezsin. Ulkem adina uzgunum.

3. bugün de tavan olamadık mı acaba

4. iş bankası forumda yazan okuyan kalmadı

borsa al ver al ver tavan çöz tavan ol bir tür rulet döndü

hiç bir temel veriye uygun alım ve yatırım kararını yücelten ortam yok

ülke olarak ya kumarı aşırı seviyoruz ya da borsada balinalar ıslatıp ıslatıp dayak atma manyağı olmuşlar

devlet borsaya %3 tavan sınırı getirse 6 ay bu adamlar ıslah olurlar aslında tüm balina ve pala yatırımcı hesapları ifşa olsa gün içi haftalık ve aylık operasyon açığa çıkartılsa bu borsa belki de düzelecek

aracı kurumalr aralarında anlaşıp faizi %80 çıkarttılarsa bu konuda devlet spk sessiz kalmamalı yatırımcı zor durumda bırakılmamalı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
    Burayi okuyup da "abi adam sunu demis" diyerek
    bogazina kadar mala gömülen
    ya da malinin tümünü bosaltan
    salak var mi sizce?
    Bence yok

twitter zaten millete akil verenlerle dolu
    burasi daha rafine ama burada da cok fazla ve gereksiz harala gürele var
    özellikle hareketli günlerde

ben mesela ilgili ilgisiz her seyi okurum ve kararlarimda kimseyi hicbir sekilde s2lemem

gercekten bu muhabbeti anlamiyorum, isteyen istedigini yazsin, isteyen salak da buna inansin
    zaten forumun amaci bu degil mi?
    yaniltici yazi yazmak Kanunen Suc
    yani burada robin hood`culaga soyunmaya gerek yok

KY`yi koruyorum... gececeksin bunlari, burada KY falan yok ki?

adam is bankasina devlet el koyacak yaziyor, yazsin sorun yok, TVF`na da gecebilir, gecmiste benzer davalar oldu vs.
    ama detaylari, gecmisi bilmeden yazmak aslinda komik oluyor:
    % 6.19 geri alim hisse var (pasif)
    %28.09 Atatürk/chp hissesi var
    ama sandik`in hissesi %39.19 yani munzam cogunlukta
    chp hissesi kamulassa bile munzam cogunlukta
    adamin bundan haberi yok, laf soktum saniyor
    bu herife cevap vermeye gerek yok ki?
    falanca okursa inanirmis da... gececeksin abicim bunlari

6. Her şey iyi güzelde bazı kişilerin her iki kelimesinden biri siyasi amaçlı. Eğer o kadar siyasete meraklıysan yazacağın yer burası olmasa gerek. Sayın MedwiG bu tür içerikli yazılar yazanlarada aynı duyarlılığı göstermeni beklerdim. Bu forum bildiğim kadarıyla siyaset meydanı değil. Aynı içerikli yazıları ısıtıp ısıtıp forumda yayınlamanın kime faydası var ve kime hizmet eder. Evet kimse salak değil , bu tür yazılara devam edenlerin gerçek amaçlarının ne olduğunuda bilecek kadarda akıllılar.

7. hakkaten siyasi mesajların var ise bu mesajlarının yeri burası değil.
    ISCTR ile doğrudan veya dolaylı alakası olmayan sözlerini başka yerde yumurtla.
    akıl! akıl!!
    Gel kafama takıl!!!

8. depeche katılıyorum eski dosyaları inceleyince sorun yok sandıkta bulunan hisseler kamuya geçse bile hakim ortak kimseyi yapmıyor BU AÇIK

ROBİN HOOD İŞİ KONUSUNDA ky burayı okumyor haklısın kimseye faydamız dokunmaz

ancak fikir veririz

Sayfa 198/628 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •