Sayfa 952/1002 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Viop XLVIII

Dediğim gibi her mazlumu cb adayı cb yardımcısı yapacak
    Gulsum Khalilova follows

[https://pbs]

ibrahim Haskoloğlu

@haskologlu

[https://abs-0]#SONDAKİKA | Sadece ben aday değilim. Torbacılara öldürttükleri Sinan Ateş’in eşi de aday. — Kemal Kılıçdaroğlu | Cumhurbaşkanı Adayı

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by LeoTR Yazıyı Oku
    Anlamsız olan nedir? Söylediğim gibi 12nci cumhurbaşkanı tekrar seçildiğinde ona 13ncü cumhurbaşkanı dersen zaten hatalı iş yapmış oluyorsun. Onu görüşüp düzeltmişler.

Hayır onlar 13. Yazınca 12. De aynı kişi olunca 2. Defa seçilmişi onaylamış hissetmişler. Onu düzeltmişler.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Oldu. Sonsuza dek seçilsin hep tek sayılsın.
    Şimdiye kadar kişi olarak 12 kişi, seçim/dönem olarak da 21 seçim/dönem var. Dönem belirtilmediğine göre kişi olarak sonsuza kadar yaşar ve seçilirse 12nci cumhurbaşkanı olarak kalacaktır. 13'ü koyabileceğiniz bir yer yok, kaldı ki YSK da bunu böyle değerlendirmiş zaten. Kanıt olarak mazbatayı paylaştınız, mazbatadaki düzeltmeyi paylaştığımda ise kanıt olma niteliği ortadan kalkmış mı oldu?
    Son düzenleme : LeoTR; 06-03-2023 saat: 22:53.

4.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    hacı zorlama.
    ikinci cumhuriyeti ilan edecekler yoksa. asdasds.
    Rallici başganım halen 13.ye kafayı takmış, gurcalayıp duruy
    Düzeltmişler, bu yazı ile artık tereddüt ortadan kalkmış oldu. Rte ile kk arasında bi seçim yapılacak, dağılabilüsünüz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by LeoTR Yazıyı Oku
    Anlamsız olan nedir? Söylediğim gibi 12nci cumhurbaşkanı tekrar seçildiğinde ona 13ncü cumhurbaşkanı dersen zaten hatalı iş yapmış oluyorsun. Onu görüşüp düzeltmişler.

buradaki ifade,
    ysk nın
    cumhurbaşkanlığı seçiminin, eskinin devamı olduğunu tescil ediyor gibi.
    yani, biz ordan saydık, burdan saydık, 13'e ulaşamadık, cumhurbaşkanı oldu deyip geçtik diyor.
    sayma işlemi, sayılan bişeylerin olduğuna işareten, eskinin devamıdır,

ah ben asrın hukukçusu olacadım ama ersan yerimi gaptı. asdasds.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hayır onlar 13. Yazınca 12. De aynı kişi olunca 2. Defa seçilmişi onaylamış hissetmişler. Onu düzeltmişler.
    Kaygıları dediğiniz gibi o olabilir, hatta odur zaten talep AKP den geldiğine göre. Ama gerekçesi doğru en azından.

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    yarın bizi sert bir düşüş bizi bekler.....ilk analizim bu yönde.....
    Yorumlarının %90 ı felaket tellallığı modunda...

8. Mantıklı bir hayat sürdürebilmenin bir numaralı koşulu güven içinde olmak. Güven olmayan yerde daha kafanda bile düşünce oluşturamazsın.

Kişinin ısrarlı sıradışı düşünceleri olabilir, güven içinde oldukça onu deflarca yazmasında, söylemesinde sakınca olmaz.
    Öte yandan hayatın gerçekleri öyle değil herkes aynı şekilde düşünmüyor, bir kişinin tıpa tıp ikizi bile diğerinin davranışlarından hoşlanmayabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 952/1002 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •