Sayfa 951/1002 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Viop XLVIII

Alıntı Originally Posted by LeoTR Yazıyı Oku
    https://ysk.gov.tr/doc/karar/dosya/77779/2018-952.pdf

Karar numarası var yazıda, o da mı kabul olmuyor?
    Anlamsız olduğu söyleniyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hemşehrime katılıyorum 2023 kim seçilirse seçilsin bitene kadar herkes çok eziyet çekecek.
    Bu şortcular bir de akcı lar eziyet seçecek, bence

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Milletin suratına bakarak bir şey çıkaramazsınız o zaman bende şunu yazarım .
    o masada oturanların hiç birisinin menfati olmasa orada oturmazlardı.
    Birbirine gülücük atmazlardı.
    Şimdi imamoğlu gülse yine içinizden birileri çıkar bak istediğini aldı gülüyor
    bu yüzden burada veya tv kanallarında yazılan çizilenden ziyade sahadaki karşılığı önemli.
    FORMASYON AVCISI -53

5. KK yı gördüğümde tv kapatır, ana şalteri indirir, sokak lambasına taş atardım. 2018 kırılma anı. Şimdi adama nasıl oy vereceğimin yollarını arıyorum. Mevcut hükümet gitsin diye sandık beklermiyim diye düşünüyorum. Ne oldum demeyeceksin, ne olacam diyeceksin. Mansur aday olsaydı işimiz kolaydı, oy vermek kolaydı. Ama bu Berat Albayrak yüzünden KK bizden de oy alacak.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    yav 0,5 oy alan kendini kandırıyorda imamoğluda kendini kandıracak bu işler bizim burada rahat rahat yazıp salladığımıza benzemiyor .
    Bu millete düşen bundan sonra memleket için en hayırlısı neyse o olsun demek.
    Bu millet için hayırlısı ne biliyor musun?

Egoyu bırakıp halkın seçeceği adamın kazanmasına izin verilmesi hayırlısı olandı..
    Bir seçim daha kaybetmeye lüksümüz yok.
    Bu forumda herşeye itaat edecek bir partizan bulamazsın
    Evet Kılıçdaroğlu iyi adamdır bu arada ona da oy vereceğim o ayrı konu ama yaptığı çok yanlış oldu. Bu seçimde İmamoğlu aday olmalıydı ego yapmamalı ülkesini düşünmeliydi
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sıvıyor şu an. Baya sıvıyor

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Anlamsız olduğu söyleniyor
    Anlamsız olan nedir? Söylediğim gibi 12nci cumhurbaşkanı tekrar seçildiğinde ona 13ncü cumhurbaşkanı dersen zaten hatalı iş yapmış oluyorsun. Onu görüşüp düzeltmişler.

Sayfa 951/1002 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •