Sayfa 916/1003 İlkİlk ... 416816866906914915916917918926966 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 7,321 - 7,328 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. 6,69 gelir TÜİK’den

9.09 geldi 58.94

3. Bugün tarihi bir gün

TÜİK İTO ENAG içerisinde en yüksek aylık oranı TÜİK açıkladı

Gece affını ister

4. hsbc 5 milyon ustune 23 teklf etti 3 ay. simdi aradim ayip dedim utanin biraz aylik enflasyon 10 dedim.

Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Bugün tarihi bir gün

TÜİK İTO ENAG içerisinde en yüksek aylık oranı TÜİK açıkladı

Gece affını ister
    100 TL nin alım gücü.!!!
    Ağustos ayında.!!!
    ~ 91 TL ye düşmüş.!!!
    9 TL augustos ayında.!!
    Sögüşlemişler.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Doksandokuz Yazıyı Oku
    TL kkm dönüşü H ile başlayan İngiliz bankası %50 TL kkm % 50 düz mevduat yapılırsa mevduata 45 oran, %100 TL mevduat yapılırsa 55 oran teklif edildi. 92 gün 55 oranla bağladım. 5 m üzeri bakiye.
    H ile başlayan bankada bu düzenlemeden bir hafta önce kkm dönüşüm oldu, bekle gör stratejisi gereği günlük gitmeye karar verdim.

Sonrasında bu düzenleme geldiğinde konuştuğumda 50'li oranları ancak kkm dönüş gününde hemen tekrar bağlarsak verdiklerini ertesi gün bile bu oranların geçerli olmadığını söylediler...

Mevduatçının elini kolunu bağlayan saçmalıklar...

Düzenleme de sadece kkm dönüşlerini esas alan bir formülasyon mu var, düz mevduat tabanın ne kadar yüksek olsa o kadar iyi olmuyor mu? Bankalar düz mevduat konusunda rekabeti bir kenara bırakmış varsa yoksa mevcut ellerindeki kkm yi düze döndürme davranışına girmiş durumdalar...

Sırf öyle başa böyle tarak ayağına şu H ile başlayan bankada KKM yapasım var KKM oranlarını artırmak için...

7.  Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    hsbc 5 milyon ustune 23 teklf etti 3 ay. simdi aradim ayip dedim utanin biraz aylik enflasyon 10 dedim.
    Sizin muhatap olduğunuz garip memur ! da sömürülen bir vatandaş sonuçta. Sistem sömürü üzerine kurulmuş. Ayıp falan yok. Kim kimi becerirse kazançlı.

Bankaya koyacak kadar param olmuyor. Hiç bir şey bilmesem tuvalet kağıdı alıyorum. Yağ- şeker alıyorum. Sarı teneke topluyorum.

Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    hsbc 5 milyon ustune 23 teklf etti 3 ay. simdi aradim ayip dedim utanin biraz aylik enflasyon 10 dedim.
    Onlar duygusal iş yapmaz. zorda kalırsa 100 bile verir elinden gelse 10 teklif eder.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

Sayfa 916/1003 İlkİlk ... 416816866906914915916917918926966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •