Sayfa 29/46 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 365 madde; 225 - 232 arası.

Konu: IZENR - İzdemir Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Burda benden başka ky yok galiba
    Bende varım ama bu kağıdın ne halt ettiğine aklım ermediği için uzaktan seyrediyorum. Hatta büyük oranda zararı kabullenip büyük kısmını elimden çıkardım ama olurda bir yükseliş trendine girerse tekrar alırım belki

YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Bir kalemde 40,50 den şelale yapıp 38,96 yaptılar amk
    Gerçekten,tavana kadar yaklaşmış istese tavanda çizerdi neden yaptılar acaba düşünüyorumda ya çok günlükçü yükselişte atladı onları aşağıdan almak içindir yada yol uzun,gözdağı veriyo günlükçülere,sağım solum belli olmaz burda günlükçülere ekmek yok diyor.teknik olarakta yükseliş trendine girdi bence, 50 günlük hariç,5-8-20 günlük ortalamaların üstünde,indekotörlerde yukarı al sinyalleri üretiyor,bekleyeceğim ben,devlet teşfiklerinden faydalanacaksın,ges yatırımı için halka arz olacaksın,bu yatırımların haberlerini artık önümüzdeki günlerde görmemiz lazım,yoksa spk hesap sorar.

3. endeks %1 düşerken taban, taban yapan tahta endeks yükselirken kılını kıpırdatmıyor resmen

4.  Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Gerçekten,tavana kadar yaklaşmış istese tavanda çizerdi neden yaptılar acaba düşünüyorumda ya çok günlükçü yükselişte atladı onları aşağıdan almak içindir yada yol uzun,gözdağı veriyo günlükçülere,sağım solum belli olmaz burda günlükçülere ekmek yok diyor.teknik olarakta yükseliş trendine girdi bence, 50 günlük hariç,5-8-20 günlük ortalamaların üstünde,indekotörlerde yukarı al sinyalleri üretiyor,bekleyeceğim ben,devlet teşfiklerinden faydalanacaksın,ges yatırımı için halka arz olacaksın,bu yatırımların haberlerini artık önümüzdeki günlerde görmemiz lazım,yoksa spk hesap sorar.
    Hocam, operasyon çocukları bunlar, gunlukcu ayağına ky yi duziyirlar. Fiyatlarını dokuncede şikayet edip hesabımı kapatmışlar.
    Niyetleri belli ha gitti gidecek yapıp mal yediriyor koduklarim. bunlardan çıkış.fiyati olan 19,40 in altına getirmeleri beklenmedik bir.hareket değil. Portfoyde tutacaksın bile en küçük pay olmalı. 10 yıldan fazla konya taşıdım, ciğerlerini öğrendik zikule zikule. Keneden kendi bedenin kendi hayatın diyorum

5. Arkasalr çök zeki oldukları için bunlara.karsi basit düşünecek. Ayşe teyze gibi,yükselince satcan, düşünce alacan

6. Gerçi düşünce alıp yüksekten nasıl satacanki. Hep düşüyor kodugumun hissesi

7. Be reeder a bak bi buna . Anlatmaya gerek yok !goruyirsunuz

8. Ölümüne basıyorlar, yazan çizende yok. Ilgide bitmek üzere, işte geçmişte zokayi yutanlara biraz daha mal kakaliuirlar. Artik sonra sen de 5 yil.bendeyim 10 yil yataya sarma . 2011 konya hareketlerine bakın. Ben aynı.seneryotu uygulayacakalrini düşünüyorum. Yanilmayi.cok sterim. Ama pis kokular geliyir. Ytd

Sayfa 29/46 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •