Sayfa 332/332 İlkİlk ... 232282322330331332
Arama sonucu : 2656 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1. Neyse evin parasını komple bir kağıda bağladım.Neticede kumarbaz ruhlu bir insanım.Borsa bu ara düşecek gibi durmuyor,yatırdığım kağıda da baya güveniyorum,bakalım hele ilk 3 aylık bilançolar açıklansın duruma bakarız))))))))))

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Neyse evin parasını komple bir kağıda bağladım.Neticede kumarbaz ruhlu bir insanım.Borsa bu ara düşecek gibi durmuyor,yatırdığım kağıda da baya güveniyorum,bakalım hele ilk 3 aylık bilançolar açıklansın duruma bakarız))))))))))
    demek yaptığım excel dosyasını reel hayatta gerçekleştiren birisi var

bende sonucu çok merak ediyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    demek yaptığım excel dosyasını reel hayatta gerçekleştiren birisi var

bende sonucu çok merak ediyorum
    Oynayıp da kazanmaya en yakın durum oynayıp da kaybetmektir.)))))))))))

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Neyse evin parasını komple bir kağıda bağladım.Neticede kumarbaz ruhlu bir insanım.Borsa bu ara düşecek gibi durmuyor,yatırdığım kağıda da baya güveniyorum,bakalım hele ilk 3 aylık bilançolar açıklansın duruma bakarız))))))))))
    Açıkçası şunu söylemek isterim ki; Kaynaklarını tüketmiş bir devlet, sürekli açık veren bir bütçe, varlıklarını korumaya çalışan bir halk, var olmaya çalışan bir kesim karşı karşıya. Üretemeyen devlet varlıklarını korumak isteyenlerin tepesine binerek gittikleri her mecrada baskı uygulayarak halkı fakirliğe itmektedir. Yani kendi çaldıklarını halktan tahsil ederek ülkeyi yönetmeye çalışıyorlar. DEVİR PARA KAZANMA DEVRİ DEĞİL, SAHİP OLUNANLARI KORUMA DEVRİDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Açıkçası şunu söylemek isterim ki; Kaynaklarını tüketmiş bir devlet, sürekli açık veren bir bütçe, varlıklarını korumaya çalışan bir halk, var olmaya çalışan bir kesim karşı karşıya. Üretemeyen devlet varlıklarını korumak isteyenlerin tepesine binerek gittikleri her mecrada baskı uygulayarak halkı fakirliğe itmektedir. Yani kendi çaldıklarını halktan tahsil ederek ülkeyi yönetmeye çalışıyorlar. DEVİR PARA KAZANMA DEVRİ DEĞİL, SAHİP OLUNANLARI KORUMA DEVRİDİR.
    Sn ayhanol bu zamanda para kazanmadı mı para kaybediyorsun demektir.Nominal olarak stabil bir durum fakirleştin demektir.Yoksa bu kadar stres bu kadar adrenalin hiç iyi değil.Her anlamda dehşet stresli ,ama ne yapacaksınız ortam ve koşullar herkesi böyle yaptı.Herkes öyle ya da böyle trader oldu.Trade ettiğin meta meşrebine göre değişiyor olay bu.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    kenarda ki 100 liranızı sene sonu 200 tl altında yaptığınız anda sahip olduğunuzu korumuş değil zarar etmiş oluyorsunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn ayhanol bu zamanda para kazanmadı mı para kaybediyorsun demektir.Nominal olarak stabil bir durum fakirleştin demektir.Yoksa bu kadar stres bu kadar adrenalin hiç iyi değil.Her anlamda dehşet stresli ,ama ne yapacaksınız ortam ve koşullar herkesi böyle yaptı.Herkes öyle ya da böyle trader oldu.Trade ettiğin meta meşrebine göre değişiyor olay bu.
    Kiracılar çalışıyor muhterem olana bereket deriz. Bir tane evlat var sadece o da yolunu tuttu.. Parayı mezara götürecek değiliz. Ama para kazanalım derken mezarı boylamak ta var bir yaştan sonra. Allah olanları yemeyi nasip etsin..

8.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Kiracılar çalışıyor muhterem olana bereket deriz. Bir tane evlat var sadece o da yolunu tuttu.. Parayı mezara götürecek değiliz. Ama para kazanalım derken mezarı boylamak ta var bir yaştan sonra. Allah olanları yemeyi nasip etsin..
    O da doğru ,sağlık huzur olmadı mı gerisi boş.

Sayfa 332/332 İlkİlk ... 232282322330331332

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •