Sayfa 134/1012 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Haklısın bu haber başka yerde çıkmamış.....
    haber Türkiye yi küçük düşürmeye yönelik .....kara bir propagandaya benziyor.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    sen bu saatten sonra küçük bulutu kurcalarsın lavuk havlamadan otur , senin muhatap olmayan insanlara havlama git sana verilen yerlerde havla sen memedle yazışırken atladınmı kucağıma atladın şimdi neden dansöz gibi kıvırıyorsun TA dedim mi diye sen alınıyorsun diye lavuk ne dediğini bile bilmiyorsun işin gücün iftira adam olsan 3 gün içinde yazdıklarıma bakarsın dersin herkes yukarı yazdı bu adam aşağı hareket bekliyordu diye susarsın sen ne yapıyon elinde hıyar tuzluk topikte geziyon .
    hadi uza seninle uğraşamam bir daha 2. olma muhabbetlerde
    Küçük bulutu ikide bir ağzına aldığına göre sıkıntı var o mahalde belli..Zaten o mahalde sıkıntısı olan bir tipe benziyorsun forum köşelerinde ego tatmini falan.Hiç sekmez..

Bu arada düştü mü borsa..

Şimdi fellik fellik akşam için bugün borsanın döndüğü noktayı TA olarak işaretleyecek bişiler arıyorsun eminim..Bakın TAM DA NEREDEN ÇEVİRDİLER falan demi..

Küçükk buluttttt...

Bu işler senin o izlediğin kurtlar vadisi dizilerine benzemez..

3. Haber etkisi geçti gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    spottanda az az almaya başladım ..tek tek yazmayacağım ... ilk alımlar bankalardan .. garan ile başladım .. 50,60 ..
    Akıllı adamın hali başka ...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,572
    haber doğrudur yanlıştır bilemem ama Dün Hakan Fidan hiç olmadığı kadar kararlı 3. sahıslar dahil mesajı verdi

Ha abd iti ha tetikçisi pkk iti ne farkeder kimin düşürdüğü ..

yalnız olay büyürse problem kapıda demektir ..Bozkurt caferi çağırır yine

Bizim sihalar öyle kolay tespit edilip düşürülecek şeyler de değil

8823 shortları yerine koyuldu
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Küçük bulutu ikide bir ağzına aldığına göre sıkıntı var o mahelde belli..Zaten o mahalde sıkıntısı olan bir tipe benziyorsun forum köşelerinde ego tatmini falan.Hiç sekmez..

Bu arada düştü mü borsa..

Şimdi fellik fellik akşam için bugün borsanın döndüğü noktayı TA olarak işaretleyecek bişiler arıyorsun eminim..Bakın TAM DA NEREDEN ÇEVİRDİLER falan demi..

Küçükk buluttttt...

Bu işler senin o izlediğin kurtlar vadisi dizilerine benzemez..
    Bak diyorumki senin ******ları çok soktum çıkardım graflara adam olsan son 3 günü okursun ama adam yerine bana burada madamlık yapıyorsun senin gibiler paralı uşaklık yaptıklarından bizden haz almazlar bizler yön bozarız bak seninde yönün bozuldu .
    3.12 bandında kar satışı beklediğimi yazmışım 3.02 dikkat edin altı kapanışlarda 2.93 formasyon hedefi vermişim ne oldu borsa utanmazsan arkada yazdıklarım oku
    FORMASYON AVCISI -53

8. Küçük bulut senin her lafına benimde lafım var o tuzlanmış salamura beynine sok bunu.TA adı altınsa safsata şeyleri burada yedirmeye çalışıyorsun ..Yaptığın analiz analiz bile değil.Analiz yapılacak bir borsada bile değiliz zaten.Sen daha bunu bile anlamamışsın.
    Yaşadığın fizyolojik ve psikolojik sıkıntılarının tedavi alanı ise hiç değil buralar .Tamam mı küçük bulut.

Sayfa 134/1012 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •