Sayfa 130/1012 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: Viop LV

1. Siha düşüşü etkili gibi,

Resmi açıklama gelmesi gerekir, TV de haber olmadı ama sohbet odasında konuşuyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Uyduruk bir gazetenin yalan haberini neden buraya yapıştırıyorsunuz?
    Hiç bir medya kuruluşunda böyle bir haber yok.
    Zaten atılan başlıkla sazan avlamışlar sizde düşmüşsünüz. Belki de maksatlı yapıyorsunuzdur.
    Yapılan saçma haberin altına iddia diye yazmış zaten.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Siha düşüşü etkili gibi,

Resmi açıklama gelmesi gerekir, TV de haber olmadı ama sohbet odasında konuşuyorlar.
    Haber uyduruk

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    ben reklam yapmıyorum sen ve gundişi grafların içine sokup çıkarıyorum ama 2 nizde anlamıyorsunuz anlama özürlüsünüz.
    burada tedavi olamzsınız sana salça oluyorum gundiş havlıyor sence neden çünkü o vatandaş çok bildiğini sanan ama paraya çeviremiyen burayı müge anlının programı sanan gazoz kapağı oyuncusu sende zamanında teknik analiz yaptığını sanıp çizgilerin altında kalmış birisisin nazar etme ne olur bir gün sizinde olur KAPAK olsun 2 taraftanda okuyun
    Hoştt yavaş.Meydanı boş buldun mu hemen ağız ishali oluyorsun.Yaptığın analizler 5 para etmez.155 in üzerinde 158 tuprs yok 155 in altında 149..Ulan o dediğin rakamlar zaten 10dk lık iş yüzde 1 bile değil beyinsiz salatalık.
    Günlük taradığı rakamları yazıp yazıp da bakın bakın ben nasıl bildim nasıl bildim burada sanal ego tatmini peşindesin..
    Senle 2000 borsada 6 ay sonrası için iddiaya girdim TA kürene bakarak rakam ver dedim..
    Laf çorbası ile saçmalık salatası içinde ortadan kayboldun..

5 dk lıkda çalışan ta 6 ay sonrası için tek bir analiz bile üretemiyorsa al o ta yı monte et duvarına..

20 tane grafik atıyorsun 15 defa yön değiştiriyorsun sonra kendine TA cı borsacı diyorsun hadi oradan be.Palavra analist seni.
    Çık ciddi platformlarada alsınlar gaganı aşşa.
    Borun anca burada öter.
    Ötemedi de küfüre başlarsın..

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Siha düşüşü etkili gibi,

görüntü var mı ?

kendi düşmüşte olabilir..
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

6. spottanda az az almaya başladım ..tek tek yazmayacağım ... ilk alımlar bankalardan .. garan ile başladım .. 50,60 ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    görüntü var mı ?

https://twitter.com/markito0171/stat...TnfGPJCQA&s=19

Al işte yersen..

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    görüntü var mı ?

ben bir görüntü buldum video ama vurulma anı falan yok düşüyor birşey yanarak.

kendi düşmüşte olabilir.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 130/1012 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •