Sayfa 944/1008 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: Vıop LVI

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Eğitim sistemi demişken benim oğlum özel okula gidiyor , yemek ve kitaplardan geçirdikleri yetmedi okulun sahibi iki haftaya bir yurtdışı gezisi düzenliyor adam kafaya koymuş neyimiz var neyimiz yok alacak utanmaz adam 3 gün İtalya gezisine 3500 Euro, Fransa gezisine 4500 Euro istiyor. Çocuk her hafta geliyor buraya gezi var şuraya gezi var... Sonra akşam oluyor annesi fen ben matematik anlatiyorum. Sanki çocuk okulda hiç bir şey öğrenmeden eve geliyor. 7 senedir özel okula gönderiyoruz verdiğim parayı hesaplayip moralimi bozmak jstemiyorum. Tek umudum kaldı güzel bir Anadolu lisesi veya Fen Lisesi kazanması zor ama bilmiyorum çaresizlik başka birşey.
    Bnm kızda hep özelde okudu bursa merkezde yakın ilçede oturduğumuz dan dolayı istediği liseye gitsin diye bursa ozlucede öğrenci evi açtık 10 ar kişilik özel sınıfı olan okula gitti eskiden kalitesi ispatlanmış her sene iyi üniversiteler kazandırmış.sahibi borsadan milyar TL kazanmış okul yönetiminden uzaklaşmış.egitum öğretmenlerin insiyatufine kalmış ...disiplin 0 ilk 3 elit sınıfa ağırlık vermişler gerisi hababam sınıfı...zengin bebeleri luksluk yaristiriyir.0 öğrenim aldık terbiye ve davranışta da sınıfta kaldık....geçen sene kazanamadı bu sene zar zor EA tan koç üniversitesine paralı soktuk. ..denen o ki dert bı sizin başınızda değil.erken havlu atmayın.cocugun içinde varsa bı şekilde okur ...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Her ay 45 bin TL İstanbul ödeneği

Ankara’dan İstanbul’a yerleşen ve pahalılıktan etkilenen BDDK personeline her ay ‘Hayat Tazminatı’ ödenmesi için kanun teklifine madde eklendi. Düzenleme ayrımcılık tartışması yarattı

https://www.sozcu.com.tr/her-ay-45-b...-odenegi-p4191
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Arabalara batarya koyup elektrikli yapacaklarına tramvaylar gibi yolları elektrikli yapsalar ya
    Şaka maka yapmışlar bunu.

https://www.axios.com/2023/11/29/det...ectric-roadway

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    tevratta ve kuranda 6 günde dünyayı yarattık diyor tam bilgisi olan var mı ?

gerçi üç büyük ilahi dinin kökeni yahudilikten çıkma diyorlar.

neden hiç çinli japon veya hintli peygamber gelmemişte..

belli kesime gelmiş. ?
    Her topluma nebi gelmiştir.....Kitapta verilen kavim kısaları o toplumun bulunduğu ve bildiği coğrafyadan veriyor Allah....

5. Piyasa Tahminleri
    @piyasatahmin
    ·
    29d
    1 Aralık itibariyle Borsa İstanbul’daki yatırımcı sayısı 8 Milyon 151 Bin kişiye geriledi. Bu hafta borsadan yaklaşık 167.000 kişi ayrıldı

Adadan ayrılanlar var sayımız düşüyor
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Piyasa Tahminleri
    @piyasatahmin
    ·
    29d
    1 Aralık itibariyle Borsa Ä°stanbul’daki yatırımcı sayısı 8 Milyon 151 Bin kiÅŸiye geriledi. Bu hafta borsadan yaklaşık 167.000 kiÅŸi ayrıldı

Adadan ayrılanlar var sayımız düşüyor
    Halka arzdan daha fazla mal kapmak için, anasına danasına açtırdığı hesaplardır bu eksilenler.
    Yeni hesapların büyük çoğunluğu halka arzdan mal alıyor sonra satıyor. Başka işlem yok.
    Bunlar ayrılsa ne olur ayrılmasa ne olur?

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Her ay 45 bin TL İstanbul ödeneği

Ankara’dan İstanbul’a yerleşen ve pahalılıktan etkilenen BDDK personeline her ay ‘Hayat Tazminatı’ ödenmesi için kanun teklifine madde eklendi. Düzenleme ayrımcılık tartışması yarattı

https://www.sozcu.com.tr/her-ay-45-b...-odenegi-p4191
    Onlar insan tabi,çok önemli görevleri olmalı,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. Her hafta sonu dostlarımla oturur güzel bir yemekle kendimizi resetleriz güzel oluyor , ilerleyen saatlerde gıybette oluyor
    borsada olan dostlarımdan bir tanesi bu son zamanlardaki fon muhabbetindeki paraların vadeli işlemlerde resetlendiğini duyduğunu söyledi.Bu hafta borsada beklentim geçen hafta yazdığım gibi belli bant aralığında döner Aralık 4-18 arası derecelendirme hikayesi, x30 tahta değişimleri , faiz beklentisi vs seneyi tamamlarız, tahta bazlı hareketlerle oyun dönmeye devam eder , kuş teknik olarak kanalın tepesinde kapanış yaptı cuma akşamı çinde oluşan salgın haberlerinden dolayı satışlar olmazsa formasyonda yukarı kırılım olup olmayacağı takip edilmeli kırılım olursa hedef fiyatı yazarım.Yalnız oyunda olanlar veya buralardan girenler maliyete göre stoplos koymalı , Şimşeğin geçen haftaki konuşmasında en önemli cümlesi bence İş dünyasına çağrı yapan Şimşek "Önümüzdeki dönemde iç talep yavaşlayacak, şirketlerimiz mutlaka dış pazar arayışına girsinler, her türlü desteği vereceğiz" dedi.
    bilançolardan önce veya bilançoların bitimine doğru şuanda kulak arkası yapılmış gözüken bu cümleyi fiyatlanacağını düşünüyorum.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 944/1008 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •