Sayfa 489/1008 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Vıop LVI

1. temizlik var galiba sayfa bir anda düştü sn Babadağlı şu reklam işinede bir el atsanız
    FORMASYON AVCISI -53

2. Ufaktan zeytin işiyle uğraşan biri olarak söyleyebilirim ki, Ege bölgesinden tercih edecekseniz, alabileceğiniz en kaliteli zeytinyağı markası Laleli'dir.

3.  Alıntı Originally Posted by Babadağlı Yazıyı Oku
    Ufaktan zeytin işiyle uğraşan biri olarak söyleyebilirim ki, Ege bölgesinden tercih edecekseniz, alabileceğiniz en kaliteli zeytinyağı markası Laleli'dir.

salihli, tekeliköy civarında alyattes marka zeytinyağ uretıcısınden 3-4 yıl almıstım bızzat gidip. sımdıye kadar aldıgım en guzel zeytınyağıydı. ege unıversıtesınden bır hoca uretıyordu..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by Babadağlı Yazıyı Oku
    Ufaktan zeytin işiyle uğraşan biri olarak söyleyebilirim ki, Ege bölgesinden tercih edecekseniz, alabileceğiniz en kaliteli zeytinyağı markası Laleli'dir.
    o zaman size bir sorun olacak zeytin işi ile uğraşıyorsanız salatalarda su zeytinyağımı normal zeytin yağımı koku olmayacak ayrıca verdiğiniz laleli yağlarında koku varmı
    FORMASYON AVCISI -53

5. Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail bir terör devletidir.

Burdan Netanyahu'ya sesleniyorum, sende atom bombası var mı, yok mu? Sıkıysa söyle var mı?

Sende bu bomba var ve biz bunu biliyoruz. Artık eceliniz geliyor, neye sahip olursan ol, gidicisin.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

burada 3 türlü para var o ayrı çıktık burada koç ailesinden Rahmi bey ve Ali bey RTE dediğin tarihlerde fotoraf servis edildi , ben burada bu fotoya dikkat edin anlaşma olmuş dedim sen yine karşı çıktın
    .
    neye karşı çıktım, ne zaman karşı çıkmışım ? reis-koç görüşmesi 4 haziran, yabancı takasına alımları başlaması 5 haziran.. muhtemelen o görüşmede merkez bankası için hafize ismini koç sundu- goldman sachs geçmişli, cfr üyesi, ayrıca tusiadın has evladı

neticede verilen sözler şu ana kadar tutulmadı.. körfezden para gelmesini de bloke eden londra, arap parası londrada, izin vermiyor türkiyeye giriş olmasına, hatta bi ay kadar evvel reis direkt ingiltereye sert bi çıkış yapmıştı, sebebi bu

.ok gelir dışarıdan para..

yavaştan shortları açıyorum.. günün yükseği stop noktam
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail bir terör devletidir.

Burdan Netanyahu'ya sesleniyorum, sende atom bombası var mı, yok mu? Sıkıysa söyle var mı?

Sende bu bomba var ve biz bunu biliyoruz. Artık eceliniz geliyor, neye sahip olursan ol, gidicisin.
    tebrikler başkan.......bu soy kırım yapan terör devletine haykır bakalım.....icraatta istiyoruz......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 489/1008 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •