Sayfa 7/24 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 190 madde; 49 - 56 arası.

Konu: AVPGY Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Bazı emeklilik fonları tam geri zekalı. Niye aldın Niye satıyorsun? Uzun vade bu mu?

2.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    AVPGY nakit zengini. Borçsuz.

55 ten halka arz ettiğini aşağıdan yerine geri koymuş oldu. KY sattıkça Patron aşağıdan malı alıyor. Patronun para ve nakit sorunu yok. Satılan malın %17 sini acele etmeden aşağıdan tıkır tıkır almış. KY ye yine her zamanki gibi kaydılar. Yeterince aşağıdan mal alınca ralliye başlatır Patron.

Ralli başlayınca en az 55 TL ye kadar yükselir. Bunun ne ne zaman ve ne kadar olacağını ancak Patron bilir.

Süper bir GYO. Buralardan kira geliri için düşünen alabilir uzun vadeli. Patron acele etmeden her gelen satışı aşağıdan alıyor.
    Patron, patron dediğin kimdir?

Kimin ne kadar, ne fiyattan aldığını nereden biliyorsun?

Alanın ne amaçla aldığını nereden biliyorsun?

Lütfen müneccim gibi sallayıp durmayın.

Sadece aracı kurumların ne kadar alıp sattığı görülüyor.

Kimin ne kadar, kaçtan aldığını veya sattığını biz fanilerin görmesi mümkün değil.

Yoksa sizin MKK nın içinde çok hassas bölümde çalışan enişteniz mi var? O mu veriyor tüyoları?

3.  Alıntı Originally Posted by Sade Vatandaş Yazıyı Oku
    Patron, patron dediğin kimdir?

Kimin ne kadar, ne fiyattan aldığını nereden biliyorsun?

Alanın ne amaçla aldığını nereden biliyorsun?

Lütfen müneccim gibi sallayıp durmayın.

Sadece aracı kurumların ne kadar alıp sattığı görülüyor.

Kimin ne kadar, kaçtan aldığını veya sattığını biz fanilerin görmesi mümkün değil.

Yoksa sizin MKK nın içinde çok hassas bölümde çalışan enişteniz mi var? O mu veriyor tüyoları?

Pala = Patron.

Ak Yatırım daki alımlar kim olabilir? Sürekli almış aşağı geldikçe.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Ak yatırımdan alanın kim olduğunu ben de merak ediyorum. Patron veya büyük ortaklardan biri alım yapıyorsa kap'a açıklama göndermesi gerekmez mi?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,668
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ak yatırımdan alanın kim olduğunu ben de merak ediyorum. Patron veya büyük ortaklardan biri alım yapıyorsa kap'a açıklama göndermesi gerekmez mi?
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku

Borsadaki tecrübem sıfıra yakın.

Ak Yatırımdan alanın yüklü alanın kim olduğunu KAP açıklaması olmadığı sürece kimse bilemez.

Zararda bekliyoruz. 40 TL den ucuz diye aldık, daha da düştü. Umarım yükselişe geçer de zararımızı çıkarırız.

Yatırım Batırım tavsiyesi değildir.

7. Grafik görünüm

8.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Pala = Patron.
    Yok canım olamaz mümkün değil olsa olsa Zurna = Patron o da belki.

Sayfa 7/24 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •