Sayfa 659/1002 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ne gibi bir sakıncası var ki iletinin

bu deprem öngörüsü tevratın şifrelerinde de yazıyor ve bu yılı işaret ediyor zaten yani zamanlar örtüşüyor
    Doğrudur. Nasıl uygunsa.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ne gibi bir sakıncası var ki iletinin

bu deprem öngörüsü tevratın şifrelerinde de yazıyor ve bu yılı işaret ediyor zaten yani zamanlar örtüşüyor
    Bu konuda tevratta nasıl bir şifre var sn pscyokinesis.Konu ile ilgili link var mı.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu konuda tevratta nasıl bir şifre var sn pscyokinesis.Konu ile ilgili link var mı.
    Michael Drosne'un yazdığı "Tevrat'ın Şifresi"nde de geçen, 2024 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde 9 büyüklüğünde bir deprem ve tsunami etkisi yaratacağını*öngörüyor.

Eskiden sayım yaparak araştırmıştım nerede olduğunu hangi bölümde olduğunu tam hatırlamıyorum bugün arkadaşlarla konuşurken bekliyor musun dediklerinde bizde değil diğer kıtada olacağını söyleyince burada paylaşmak istedim araştırınca benzer olayın beklendiğini matematikçi olan bir amerikalı ie örtüştüğünü gördüm .

Michael Drosne'un yazdığı "Tevrat'ın Şifresi"nde de geçen, 2024 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde 9 büyüklüğünde bir deprem ve tsunami etkisi yaratacağını*öngörüyor.

Eskiden sayım yaparak araştırmıştım nerede olduğunu hangi bölümde olduğunu tam hatırlamıyorum bugün arkadaşlarla konuşurken bekliyor musun dediklerinde bizde değil diğer kıtada olacağını söyleyince burada paylaşmak istedim araştırınca benzer olayın beklendiğini matematikçi olan bir amerikalı ie örtüştüğünü gördüm .

Tevrat, ABD'yi nasıl tarif etmiş?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tevrat, ABD'yi nasıl tarif etmiş?
    Dünyanın hakimi süper güç ülkenin merkezi yoksa biz miyiz o ülke

Dünyanın hakimi süper güç ülkenin merkezi
    Daha 100 yıl önce İngiltere Dünyanın hakimiyken ve süper güç sayılırdı, Osmanlı imparatorluğu da keza öyleydi, teee... A.A.daki ABD'yi bu kadar net tarif edebilmesi enteresan.

Tevratta Kızıldeniz yarılır, firavun ve koca Mısır ordusu boğulur, emme firavunun şıçmaya gittiğini yazan Mısırlılar bu olayı yazmaz.

Tevratın tarifiyle helâya bile gidilmez, değil Amerikaya gitmek.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Firavun boğuluyor, Mısır ordusu yok oluyor, emme Mısırın a. koyacak Lidyalılar, Hititler ve başka o bölgede kim varsa Mısırı talan etmiyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8. Benim beklediğim zamanla örtüşüyor yazdım orada da geçiyor dediği için kabul ediyorum demedim zaten .

Eğer engelleme gücü var ise haarp vs o zaman başka bir yerde de olabilir

Sayfa 659/1002 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •