Sayfa 903/1002 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Foruma yazıp giden mesajları silmek için emek lâzım, öyle sil denince silinmiyor namussuzlar, delete kutucuğu falan işaretleniyor falan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Foruma yazıp giden mesajları silmek için emek lâzım, öyle sil denince silinmiyor namussuzlar, delete kutucuğu falan işaretleniyor falan.
    Ya telefon kendi kendine basıyor ekran kaydı aldım yada edit ile refresh de bir sıkıntı var ekran kaydı alırken iletiler yine silindi Reha bey

3. Yönetime ricaya da yazdım biraz önce bu konuyu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,665
    bizden silen kimse yok, forumda ben varım nöbetçi

benim de işim var.. ramazan öncesi...

yazıyı gönderen silinmiş, yazılar var...

yönetim ile alakası yoktur..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bizden silen kimse yok, forumda ben varım nöbetçi

benim de işim var.. ramazan öncesi...
    Forum da odaklanma sorunu olabilir mi .

Edit yapmak isterken siliniyor pc de olmuyor ama yada boş sayfayı refresh yaparken siliniyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,665
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Forum da odaklanma sorunu olabilir mi .

Edit yapmak isterken siliniyor pc de olmuyor ama yada boş sayfayı refresh yaparken siliniyor
    o kadar ince detayı bilmem, sildiklerinin bazılarını geri getirdim..

şu an ramazan öncesi son uygulamaları denetliyorum..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ya telefon kendi kendine basıyor ekran kaydı aldım yada edit ile refresh de bir sıkıntı var ekran kaydı alırken iletiler yine silindi Reha bey
    Yönetime bildirmek lâzım efendim, telefon olayı ve Android veya IOS beni çok aşar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 903/1002 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •