Sayfa 38/180 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1487 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. EDS işine 20 bin dolarlık iş diyen sen, SAMAT SAMAT diyen sen herkese çatan yine sen. İlla yüzüne mi vuralım

2. Bu hafta 50 li fiatlara alışırız dedik 50 nin üzeri için bir kurumun 400-500 bin lot mal alması lazım.. Bellimi olur Arda kardeşten güzel bir kap sürprizi gelirse 52 ninde üzerine otururuz..

3.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Haddini bil 2020,
    Git az ötede çığırtganlığını yap. Bıkmadınız bi uçacaz kaçacaz şöyle olacağız böyle olacağız muhabbetlerinden.
    Bak bakalım ben Ard ile ilgili birşey demiş miyim? Ya da bakan demiş mi?
    O zaman bakan sallamiş demekle neyi kastediyorsun. Bakan sallamaz sen işkembeden atarsin. Ayrica bakan tutup da o kadar bikişim sirketlerinden ardyz bu dwğere ulasacak mi desin. Ne kadar zavallisin ya. Sen muhatapim degilsin. Git kendi zeka seviyende olanlarla muhatap ol.
    Aslinda haddini sen bil.

4.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    O zaman bakan sallamiş demekle neyi kastediyorsun. Bakan sallamaz sen işkembeden atarsin. Ayrica bakan tutup da o kadar bikişim sirketlerinden ardyz bu dwğere ulasacak mi desin. Ne kadar zavallisin ya. Sen muhatapim degilsin. Git kendi zeka seviyende olanlarla muhatap ol.
    Aslinda haddini sen bil.
    Çok daha önce senin notunu vermiştim aslında da biraz eksik değerlendirmişim anlaşılan. Kurt ile eşeğin hikayesine çevirdin bak bu forumu. Vesselam, 32 değil 132 yıllık borsacı da olsan boş bir insansın.
    Varsa bir derdin özelden yazdım, görmüşsündür zaten, cevabını oradan alırsın. Ya da boşver oraya da hiç yazma, kendi zeka seviyeme uygun olanlarla ben muhatap olayım

5. 2020 yerinizde olsam bu başlığı yazı yazmam. Çünkü burada istenmiyorsunuz bu çok net!

Üslubunuz ve sataşmalarınız ile forumun seviyesini düşürüyorsunuz. Lütfen artık yazmayın bu başlığa!

Çok değerli insanların kalbini kırmayı bırakın bir an önce! Buda başlığa yazmamanızla olur ancak!

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    2020 yerinizde olsam bu başlığı yazı yazmam. Çünkü burada istenmiyorsunuz bu çok net!

Üslubunuz ve sataşmalarınız ile forumun seviyesini düşürüyorsunuz. Lütfen artık yazmayın bu başlığa!

Çok değerli insanların kalbini kırmayı bırakın bir an önce! Buda başlığa yazmamanızla olur ancak!
    aynen katılıyorum .seviyeli ve saygılı olmak çok önemli ...

7.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Cahil senin gibi zavallilara denir. 3 kurusluk aklinla ne anladin da konusuyorsun. 32 yillik borsaciyim. Tahminlerimde hic yanilmadim. Istersen bi gun gel sana ders vereyim. Hem de bedava
    "Borsacı" 😁😁 gördük dersini geçen ay 😁 elinde olmadığı zaman kötüleyip, olduğu zaman amigosun. Seni bu andan itibaren görmezden gelecem. Sen aslında yoksun... 😁

8.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    EDS işine 20 bin dolarlık iş diyen sen, SAMAT SAMAT diyen sen herkese çatan yine sen. İlla yüzüne mi vuralım
     Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    "Borsacı" gördük dersini geçen ay elinde olmadığı zaman kötüleyip, olduğu zaman amigosun. Seni bu andan itibaren görmezden gelecem. Sen aslında yoksun...
    Syn bigpoint, pireye kızıp yorgani yakmaya gerek yok ben engelledim rahat ettim. Tavsiye ederim.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 38/180 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •