Sayfa 286/758 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 6059 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    RTE nin balkon konuşmanda bir kadın alkışlıyor 8-10 çok kalın bilezik gördüm. Alkışlayanca bilezik veriyorlar gibin
    ) ben de gördüm onu kolu kopacak neredeyse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

chp + dem + iyi = 47
    akp + yrp + mhp = 47
    aslında değişen birşey olmamış. ilginç

Erdoğan : Millet kararını vermiştir , seçim sonuçlarını bizde değerlendireceğiz .

Erdoğan : Seçim sonuçları , mahalli idarilerde irtifa kaybı yaşadığımızı gösteriyor .

Erdoğan : Gerilemenin sebeplerini masaya yatıracağız

Erdoğan : Seçim sonuçlarına göre gerekli adamlarını mutlaka atacağız

Erdoğan : Önümüzde 4 yildan fazla bir süre var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : Ekonomide Orta Vadeli programı kararlılıkla uyguladık, popülist adımlardan uzak durduk. Enflasyon başta olmak üzere ekonomik programın olumlu sonuçlarını yılın ikinci yarısında göreceğiz..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    chp + dem + iyi = 47
    akp + yrp + mhp = 47
    aslında değişen birşey olmamış. ilginç
    Zübük dediği orada olmaz artık. Ha karakteri yoksa zübük diyenin yanında devam eder.

6. Akp genel başkanı 4-0 yenilen takımın teknik direktörü gibi. 4 gol yedik ama bizim iki üç kornerimiz var der gibiydi.

7. Ben akp li ihaleler alan yada illegal götüren olsam bu seçimden sonra ufak ufak dışarı kaçarım. Dört sene gel beni dik demem. Sonuçta kalırsa o paraları kuruş kuruş geri alırlar. Kaçmayacaklar da hısım akraba üstüne kaydırırlar.

Emekliler işi bitirdi.seyyanen 10000

Sayfa 286/758 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •