Sayfa 770/770 İlkİlk ... 270670720760768769770
Arama sonucu : 6159 madde; 6,153 - 6,159 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    ben inanıyorum...
    Bana, degil mi?
    Analar gunu hatirina "he" dersiniz, zannimca

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,668
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Bana, degil mi?
    Analar gunu hatirina "he" dersiniz, zannimca
    Valla '' he '' diyeceğim galiba

forumdan bile çıkmış..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Valla '' he '' diyeceğim galiba

forumdan bile çıkmış..
    "Galiba" tereddut demek patron.

etma

4. Gaya abi günaha sokma demiş doğrudur ama burada aslan sütü lokali olduğu için uygun olur diye düşündüğüm için paylaşmıştım sadece kusura bakmayın

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Devalüasyon derken, en az yüzde kaçlık bir artıştan bahsediyoruz?
    Abi senin elektrik geçen sene 1/4 oranında çalışmış inşallah bu sene için tam kapasite çalışır. Geçen sene elektriğe zam geldiği halde satışı %50 düşmüş. Arıza linkinde arıza gözükmüyor. Eğer başka yamukluk yoksa gitmesi lazım ama tam tersi o kadar bedelsize rağmen gitmiyor kıllandım iyicene bundan

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Gaya abi günaha sokma demiş doğrudur ama burada aslan sütü lokali olduğu için uygun olur diye düşündüğüm için paylaşmıştım sadece kusura bakmayın
    Kusur yok.
    Bu basliga her mesajiniz, gokkusaginin bir rengidir benim gozumde.
    Renklerden yoksun yasam, yasanilasi degil.
    Devam, please

7. Türk futbolunun 4 büyükleri olarak anılan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor un toplam borcu 35 milyar TL yi aştı. Kulüplerin finansal durumları, transfer politikaları ve gelecek planları mercek altında. 4 büyüklerin borcu 2024 yılında nasıl ödenecek? Türk futbolu bu borç batağından nasıl kurtulacak?

Fikri olanları beyin fırtınası yapmaya davet ediyorum. Bu borç artık kaldırılamaz sürdürülemez seviyeye geldi. Spor kalitesi yerlerde sürünüyor. Borç yiyen kesesinden yer. Taşıma su ile değirmen dönmez. Ayağını yorganına göre uzat. Spor kulüplerinin bu DEVASA borçları çevirmesi pek mümkün görünmüyor.

https://www.canakkaleolay.com/haber/...ne-kadar-58334

Sayfa 770/770 İlkİlk ... 270670720760768769770

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •