Sayfa 879/1005 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Mehmet ağabey 3 dolarda surunuyoruz getir 10 dolara da epik mepik içinde dolanalim... 3 sene önce hamburger menü 19 TL idi şimdi kaç para .. şu cycle sadece bize mi lolo yapıyor?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Edebiyat Cephesi
    @edebiyatcephesi
    ·
    3s
    “Kendi dindarlığı ile meşgul olana Müslüman, başkalarının Müslümanlığıyla meşgul olana islamcı denirâ€

https://twitter.com/edebiyatcephesi/...26224505479254
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,157
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    FIRE - Finansal Özgür
    @fire_ozgur

Koç Holding (#KCHOL) finansallarının 23 Mayıs 2024 tarihinde kamuya açıklanmasının planlandığını bildirdi.

Bu da demek oluyor ki iştiraklerin (#FROTO #TUPRS #TOASO #ARCLK #AYGAZ #OTKAR #TTRAK) finansallarını açıklaması için 20 gün var.
    Diğerlerini bilemiyorum ama Arçelik açıklayalı 1 hafta oldu sn Emregüneş üstadım.

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

S&P Global, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltti, görünümünü "pozitif" olarak korudu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Mehmet ağabey 3 dolarda surunuyoruz getir 10 dolara da epik mepik içinde dolanalim... 3 sene önce hamburger menü 19 TL idi şimdi kaç para .. şu cycle sadece bize mi lolo yapıyor?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    dayi. bu işleri bıraktım ben. niye beceremiyorum. yalan yok. ben bilidğim işi yapıyorum dayi. bildiğim iş ise başlıyoruz diyor paçaları sıvadık. bismillahirrahmanirrahim....

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Diğerlerini bilemiyorum ama Arçelik açıklayalı 1 hafta oldu sn Emregüneş üstadım.

Saygılar
    Saygılar benden dostum..
    Evet Arçelik 2024/1 geldi. Yanlış yazılmış,ben de sen diyince farkettim.

pisyedili01 adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.

Memet geldi notumuzda arttı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    S&P Global, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltti, görünümünü "pozitif" olarak korudu
    Güzel...Pazartesi yukarıdan başlayacağız demek.... Sonra verir bunlar çoşkuda ama bakacağız artık...

Sayfa 879/1005 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •