Sayfa 652/857 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 6852 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by western222 Yazıyı Oku
    Bu haberin yorumu nedir acaba?

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Biz bir halt ettik, yedi düvele bozuk mal satıp büyüdük, ama foyamız ortaya çıkınca bütün dünyaya rezil olduk, tüketiciler nezdinde güvenimizi kaybettik, sonra finansal gücümüzü kaybettik, dengemiz bozuldu, şimdi iflasa sürükleniyoruz, böyle giderse bir iki seneye bitmiş oluruz, ama özünde biz iyi firmayız, bize tekrar güvenin ne olur, biz batmak istemiyoruz..." diyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    "Biz bir halt ettik, yedi düvele bozuk mal satıp büyüdük, ama foyamız ortaya çıkınca bütün dünyaya rezil olduk, tüketiciler nezdinde güvenimizi kaybettik, sonra finansal gücümüzü kaybettik, dengemiz bozuldu, şimdi iflasa sürükleniyoruz, böyle giderse bir iki seneye bitmiş oluruz, ama özünde biz iyi firmayız, bize tekrar güvenin ne olur, biz batmak istemiyoruz..." diyorlar.
    Güzel yorumlamışsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Arkadaşlar 15.50 maliyetli Banvt var her gün düşüyor kap takı haber nedeniyle mi düşüyor daha düşermi acep satıp kurtulsammi

GM 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    bu tahta artık düşüş yaşamalı benim gördüğüm ama yanılmak isterim burada hisse alan kardeşlerimin zarar görmesini istemem.
    25 lira mıydı bu yorumu yaptığında tesadüfen gördüm. Dikkatimi çekti.

yarın bir tepki gelir mi ki gençler? ytd...

Alıntı Originally Posted by kaya727 Yazıyı Oku
    25 lira mıydı bu yorumu yaptığında tesadüfen gördüm. Dikkatimi çekti.

dedim yanılmayı isterdim
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Bende birinin tavsiyesi ile almıştım, batırdı bizide.. Bilanço iyi gelir inşallah, migrosun, şarbonun, fiyat artışının olumlu etkisi muhakkak olmalı. Bir daha temettu veren hisseler dışında birsey almayacam. Surunduruyor itler bizi sonra

8. Borsa 80bin e inmezse dolar bazlı dip burası buradan toparlanma baslar

Sayfa 652/857 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •