Sayfa 360/855 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon
Arama sonucu : 6837 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Maliyet 21.30 ve bilançoyu beklicem.
    Sn keko bu gerel niçin uçtu bugün.YTD
    gerelin niçin yükseldiğini bende bilmiyorum dostum..herhangi bir haberi mi geldi diye baktım hiç bir haber göremedim...onun dışında gerel topiğinde de yaptığım bir yorumda hissenin diplerinin 4,10 daha sonra da 3,95-4,00 seviyeleri olduğunu ve olası oraya düşüşlerinde muhakak bir tepki vereceğini söylemiştim...dipleri gören hisselerde ilk etapta bu davranış gelişir....gerel en düşük 4,23 ü gördü...teknik olarak en dip değil ama en dibe yakın bir yerdir...cuma günü de olumsuz endekse rağmen artıda kapatmış idi..bir çeşit dip teyidi alıp yukarı yönelim işaretleri oluşturmuş idi...

en son 5,84 zirvelerinden 4,23 e inmişti..teknik olarak dibi gördükten sonra yukarı yönelmiş görünüyor...ben bunu şu an için tekniğe bağlıyorum...o hissede bir miktar zarar ettiğim için ve yeni geçtiğim hissede de zararda olduğum için herhangi bir alım yapmayı düşünmedim...gerel yaklaşık iki haftadır sürekli düşüyordu ilk defa cuma günü artılı kapatmış idi...o bir çeşit olumlu işaret idi..bu gün tavan seviyelerine gelmesine rağmen tavan yapamadı...her ne kadar iyi bir kapanış (5,30 )yapmış ise de (5,35 zirvelerine yakın ) tavan yapmamış olmasını ben olumsuz algılıyorum....bu tür günlerden çekinirim o yüzden de elimde olsaydı yarın iyi bir gözlem yapacaktım...bir miktar eksiyi gördüğüm anda da elimdekileri satacaktım...ama yaptığımız gözlemlerde hisse hala artılı ise ve çıkmaktaki iştahı devam ediyorsa tutulabilirdi..

banvite gelince neredeyse zoraki ve düşük hacimler ile düştü..düşük hacimli düşüşlerin olası alışı her zaman sert olur dostlar...olası bu sert alış geçmişte hangi seviyelerde yoğun işlemler olmuş ise ilk etapta o seviyelere kadar çıkar...ama eğer olası çıkışının nedeni olumlu bir haber ise o zaman da daha yukarılardaki dirençleri gözlemlemek gerekiyor...mesela güzel bir bilanço öyle bir haber olabilir...

geçen gün 19,70 desteğinden söz edince bazı arkadaşlar kızmıştı ama görüldüğü üzere hala düşük hacimler ile de olsa düşmeye devam ediyor...o yüzden de imkanı olan nerede maliyet düşürebileceğinin hesaplarını yapmasında ben fayda görüyorum...

banvit sevdiğim bir hissedir...uygun şartlar oluştuğunda her zaman alabileceğim5-6 hisseden biridir....dediğim gibi daha önce sattık diye bir daha hiç almayacağız anlamı çıkarılmamalı....her an tekrardan alabilirim....tabi alabilmem için elimde olan hissem ile ilgili kararlar vermem lazım...bizim de kafamızda elbette b , c planlarımız var....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 19.70 görmesi hisse için daha sağlıklı olur. İkili dip yapmış olur. Ve oku fırlatmadan önce hep yayı geriye doğru çekerler.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. BUgun Alista ak.halk.meri var
    Meri ve iş ençok al-sat yapanlar
    Spek burdanmi idare ediyor acaba😁
    Satanlarda credit kemiksiz satışta
    Ve ahlatci.seker.deniz eksi satışta.YTD

4. banvit 12 aylik kar beklentisi tahmin eden araci kurum varmi

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tavuklar kümeste biz zararda

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by mutluinsan Yazıyı Oku
    19.70 görmesi hisse için daha sağlıklı olur. İkili dip yapmış olur. Ve oku fırlatmadan önce hep yayı geriye doğru çekerler.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    19.72 gördü tavuklar bağışıklık kazandı yola devam:)

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by alimler2 Yazıyı Oku
    19.72 gördü tavuklar bağışıklık kazandı yola devam:)

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    orası önemli bir destekti...nisbeten de güçlü bir destektir..bakalım nasıl davranacak...???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    orası önemli bir destekti...nisbeten de güçlü bir destektir..bakalım nasıl davranacak...???
    Hocam işaret ettiğin kademeye
    Parasutsuz indi en azından hergun üzülmdk
    Şimdi 250 ve üzeri bir bilanço
    Bizi bu bataklıktan kurtarır.YTD

Sayfa 360/855 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz