Sayfa 359/860 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 6878 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by alimler2 Yazıyı Oku
    Et-balık pahalı olduğu için halk tavuk yemeye yönelmiş..haber konusu

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    doğrudur dostum öyledir...bir de işsizlik ve ekonomik kriz de ciddi oranlara ulaşınca artık bir çok vatandaşın et ve balık yemesi çok zorlaştı...haliyle insanlar ucuz olan tavuğa yüklenecek...buda satışları artıracak...afrin operasyonu uzadıkça ne yazık ki ekonomik sıkıntılar daha da ağırlaşacak görünüyor...buda banvitin gittikçe daha iyi bilançolar göndereceği anlamına geliyor...zaten ihracatı da iyidir...gelen tüm haberler banvitin iyi yolda olduğunu gösteriyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. VAY EMANUKE, nasıl bir kağıtmış ya, ölümü gösterip sıtmaya razı ediyor.
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

3. Neredeyse hacim yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4. maliyeti 21,5 den fazla olan var mı? kafayı yedirtecek bana bu...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

5.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku

Neredeyse hacim yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hacmin olmaması düşüş marjını çok kısıyor dostum..biraz önce endeks %1 den fazla düşmesine rağmen banvit ancak %0,50 lik bir düşüş yapabildi...şu anda da endeks %0,89 ekside iken banvit ancak %0,29 eksidedir...işlem hacmi yakın zamanda çok fazla olsaydı bu düşüş çok fazla olacaktı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    maliyeti 21,5 den fazla olan var mı? kafayı yedirtecek bana bu...
    Benim maliyet 22,70 civarı
    Hiç pişman değilim bekliyorum, bekleyeceğim.
    ssss

7. Maliyet 21.30 ve bilançoyu beklicem.
    Sn keko bu gerel niçin uçtu bugün.YTD

8. Gerel'i yöneten bir ekip var ara ara böyle yükseltip sonra yedire yedire veriyorlar. 3-4 farklı kurumdan yönetiyorlar süreci, tahtayı bir ara yakından takip ettim, gözlemim bu.

Banvt için ise hacim yine yok bu fiyatlardan hala satan varsa yükseltmesine de sebep yok zaten.

Sayfa 359/860 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •