Sayfa 377/910 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 7278 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Sizde mahkemeye başvurun diyor

2.  Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    k.y hisse alnıyor diye atlıyor hisse hakkında bilgisi dahi yok bakın şu hurgazatesi 2 günde % 40 yükseldi bugün yada yarın 1 tl e geri gelir ama k.y atlıyor böyle oluncada para babası parasına para katıyor 2-3 grup girdimi paraları toplayıp toz oluyor
    Kardeş neden yükseldiğini de araştırmak gerek...doğan grubu demirorenlere satıldı...nedeni bu...

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kardeş neden yükseldiğini de araştırmak gerek...doğan grubu demirorenlere satıldı...nedeni bu...
    satıldı doğru ama en son duyan biziz zaten biz duyduğumuzda iş işten geçmiş oluyor..demirörenlere satılınca uzayamı çıkacak ..?.bunu söylüyorum
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

4. Aslında ky yatırımcı (biz) herşeyin farkındayız.borsadan anlasakta anlamasakda tek amacımız para kazanmak hemde çok kazanmak ve hep kazanmak böyle bir mantık yok bunu kabul edemiyoruz işler tersine gidince suçlu aramaya başlıyoruz aynaya bakmak pek işimize gelmiyor.kimseye umut vermek istemiyorum ama bu durumunda düzeleceğini düşünüyorum.ama bir şartla sabırla sakinlikle ve sukunet ile. Ytd...

MX5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    satıldı doğru ama en son duyan biziz zaten biz duyduğumuzda iş işten geçmiş oluyor...bunu söylüyorum
    Satılana kadar kaç tl idi sonra kaç tl oldu...bunu araştırmak gerek....altı dolu hisseleri almak gerek...1.50 den beri bu hisseyi takip ettim aldım sattım para kazandım...ama yaklaşmayın diye burada defalarca bağırdik... inşallah en kısa zamanda zarardaki arkadaşlar kurtulur...

6. Kağıt 2 taban yemiş yeni açıklama yapıyorlar yatacak yeriniz yok kansız o.c...

7.  Alıntı Originally Posted by Emre06 Yazıyı Oku
    Kağıt 2 taban yemiş yeni açıklama yapıyorlar yatacak yeriniz yok kansız o.c...
    rızayıda ters köşe yaptılar anlaşılan,içinde kalmış yarısı
    6.60 lardan itibaren tilki tavuğu yemliyor dedim...bende bu seviyeden çıktım elimde az sayıda kaldı ama aynı gemideyiz..bir şekilde düzelir zaman lazım satmadıktan sonra senetler aynı senetlerdir uzuncu olduk hepsi bu
    bundan sonra rıza bu işten sıyrılmak için bol bol kap haberi yollar..
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

8. Satış emirleri küçükte olsa siliniyor.

YTD

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 377/910 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •