Sayfa 81/121 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 641 - 648 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. arkadaşlar tahsisliden vaz mı geçildi ben takip edemedim ? Bilen cevaplayabilrimi

2. Sermaye tavanını önceden yükseltmedikleri için tahsisli spk tarafından onaylanmadı ve iptal oldu.

E6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

3. Şimdi sermaye tavanını yükseltmek için başvuru yaptılar.

4.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    arkadaşlar tahsisliden vaz mı geçildi ben takip edemedim ? Bilen cevaplayabilrimi
    25.10.2017 tarihli Yönetim Kurulu Kararımız doğrultusunda Tahsisli Sermaye Artışı için 16.11.2017 tarihli dilekçemizle SPK başvurusu yapılmıştı. SPK tarafından yapılan ilk incelemede 25.10.2017 tarihinde alınan yönetim kurulu kararında yenileme gerektiği belirtilmiştir. Fakat yönetim kuruluna sermaye artırımı yetkisi veren Kayıtlı Sermaye Tavanı süremiz 2017 yılı itibariyle sona ermiştir. Kayıtlı Sermaye Tavanı süresinin uzatılması gerektiğinden başvurumuzu geri çekme zorunluluğu doğmuştur.

5. Büyük ihtimalle onay geldikten sonra tahsisli için yeniden başvuru yapacaklardır.

6. Herkese teşekkür ..Grafiği beğendiğim için bu gün az girdik bakalım ..pazartesi iş yapacak gibi hayırlısı ..

Hisse de döke döke kimse bırakmadılar bu havada yeşil nedir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 81/121 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •