Sayfa 64/154 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. yıkanmış çamaşır gibi sıksan her tarafından para çıkıyor marka degeri yükseldi devletin bir bankası daha oldu diye aldık elimizde kaldı sıksan para fişkırıyor bize niye bir teseli haber göndermiyorlar
    18 Ocak 2018 - 11:15 www.finansgundem.com
    TweetlePaylaş+1LinkedinWhatsApp
    FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in talimatıyla Bank Asya'da 400 bin hesap açıldığı bildirildi

SPK bülteninden : Bank Asya hakkında

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    SPK bülteninden : Bank Asya hakkında

Eyvallah kardeşim...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. asyab ile ilğili haberlere bakılırsa nasıl bir yol haritası var kesin olarak belli değil.bir arkadaş bana 1.icra ... harcınızı yatırın diye cevap geldi diye yazmış. diğer arkadaşlar bize niye gelmedi diye yazmış bazıları da bu paylaşımdan .........bir şeyler arar durumda bazı arkadaşlar edindiği bilgiyi paylaşıyor bu yorumla bir çok hisse magdurları da bilği sahibi olmuştur .olmuyanlarda var onlar kendilerinden başkasına inanmayan telli sazdır bunun adı ne ayet dinler ne kadı misali kendi bildikleri yolda 10 lot varsa 11 lot satmaya kalksan işlem yapamazsın sistem seni uyarır satılacak o kadar lotunuz yok diye 10 lotluk paran varsa 11 lot alamazsın sistem seni yine uyarır bakiye yetersiz diye. alım satımda kar ve zarar edersin yani bu işlemleri yapabilmen için elinde sisteme kayıtlı bir hissen ve bakiyen olmalı.bu kayıtlı belgenle harcını yatırman gerek diyorum arkadaş belgende domates faturasımı kestin diyor yorumunda bir arkadaş 2.3 yorum alt da belgeyi yayınlamış okuyan yok okumadan gelen mektubu yayınla diye yorum yazmış 2.ay geçmiş hala dilekce örnegi...vb.bilği istiyorlar arkadaşlar tam telli sazdır bunun adı ne ayet dinler ne kadı.......kendi Aleminde arkadaşlar alaçaklılar listesinde bir çok kurum kuruluş ve şahıslar var.eger bu listede adı ve şirketi bulunanlara bir ödeme yapılaçaksa parası 100 bin altı olanlar güvençe altında. hissesi olanlarda ödeneçekse para da az kalmışsa benim düşüncem halka arz gibi bir ödeme olur.onun için ya mahkemeye baş vuraçaksınız ya da harcınızı yatırıp alaçaklı listenizde yer alacaksınız. arkadaşa
    bana gelen mektupta harç yatırın diye bahsetmiş ve belgeyi yayınlamış demeki 3.bir yol yok diye düşünüyorum

harçta 59.10 tl olmuş olarak gözüküyor arkadaşın belgesinde

5. Arkadaslar ben yoruldum. Elimde 0.80 TL maliyetli 3400 lot hissem var.
    Hepsini 1500 TL'ye isteyene virman yaparim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

.66 kuruştan 15950 adet hisseyi almak isteyene virman yaparım

7. 050 kuruş dan 10 bin.lot almak isteyen. Msj atsin

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar benim ortak tanıdık vasıtasıyla görüştüğüm, başka bir iflas müdürlüğünde çalışmakta olan birinden aldığım bilgi; şirket ortaklarının İflas müdürlüğündeki alacak kaydı başvurularına katılamayacağı, başvuru yapmış olsa bile işleme alınmayıp reddedileceği yönünde. Başvuru sırasında uygunluk kontrolü yapılmadığı için başvuruları alınmış olabilir, bu işleme alınacağı anlamına gelmez diyor. Başvurular daha sonra İflas Masasınca incelemeye tabi tutuluyormuş ve bu aşamada red yer bu dosyalar diyor.
    Benim aldığım bilgi bu yönde iletmek istedim herkes kendi tasarrufunda napmak isterse yapsın yine.

Ama zaten farklı bir yol da gösterilmişti, Ümraniye'de şirketin kendisine başvurmak şeklinde. O taraf devam ediyor bildiğim kadarıyla.

Sayfa 64/154 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •