Sayfa 35/1009 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
     Alıntı Originally Posted by selim1071 Yazıyı Oku
    Bnde izledim neden açık açık diyorlarki 3.50 den niye demediler madem fed piyasadan dolar çekcek. Beklenti bu yönde onu bnde derim hatta martta 4.xx ama iki hafta önce 3.50 iken şimdi konuşmak marifet drğil haberlerdr bangır bagır vermeleri çokta profluk değil

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Daha önceki programda 3.54x ler gecilir ise 3.6xx ve 3.7xx ler ne desin adam. bir anda 4 veya 5 diyecek yürekli ,cesur bi adam varmı ? bence yok
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

2. Bu saatten sonra 3,70 olacak deyipde olduğunda ben demiştim diyenin ta ............
    3,46-3,49 da 3,10 nidaları atılırken elini taşın altına koyup diyeceksin, malları ek yapacaksın vs.vs. ama tv yorumcuları zütümün ekonomistleri, yalamaları, twitter dallamaları vs.vs. bak gene sinir yaptım.

Endeks neden artmıyor yahu 128000 görmemiz lazım hala tırmalıyor eşşoğlusu gene sinirlendim bak
    Dolarda başlıycam 3,6112 testine 3,6480 e neden yapışumıyor bu arkadaş ulennnnn sinirlendirmeyin beni len yapışın ikinizde hedeflere şerrolar sizi.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3.  Alıntı Originally Posted by ROULETTE Yazıyı Oku
    Daha önceki programda 3.54x ler gecilir ise 3.6xx ve 3.7xx ler ne desin adam. bir anda 4 veya 5 diyecek yürekli ,cesur bi adam varmı ? bence yok
    Tv de 4-5 diyecek adamı fettodan içeri atmaları en az 30 yıl hapis çakmaları 5 dakikalarını falan anca alır bademlerin.
    Ha beni çıkarsınlar 3,50 lerde dayanamaz kök söktürürdüm ama sonra bana hapiste temiz don atlet getirmesi sizden olurdu :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

FED'de şahinler Fed'in ''too low for too long'' olmasından korkuyorlarmış..

Bende Fed'in ''too high for too short'' olmasından korkuyorum..

Ben kimsem..

Arkadan dolaşmak yok ama..

Yani hem faiz arttırıyım..hemde gevşek kalayım..olmaz..

Şu anki gibi..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra 3,70 olacak deyipde olduğunda ben demiştim diyenin ta ............
    3,46-3,49 da 3,10 nidaları atılırken elini taşın altına koyup diyeceksin, malları ek yapacaksın vs.vs. ama tv yorumcuları zütümün ekonomistleri, yalamaları, twitter dallamaları vs.vs. bak gene sinir yaptım.

Endeks neden artmıyor yahu 128000 görmemiz lazım hala tırmalıyor eşşoğlusu gene sinirlendim bak
    Dolarda başlıycam 3,6112 testine 3,6480 e neden yapışumıyor bu arkadaş ulennnnn sinirlendirmeyin beni len yapışın ikinizde hedeflere şerrolar sizi.
    Ben sana bi isim vereyim ona yapış. Mustafa kamar adam 3.300 lerden bahsediyor twitter da. Endex için ise 107. 108 diyor
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

6.  Alıntı Originally Posted by ROULETTE Yazıyı Oku
    Ben sana bi isim vereyim ona yapış. Mustafa kamar adam 3.300 lerden bahsediyor twitter da. Endex için ise 107. 108 diyor
    Adam 2007 de 70K endeks diyodu..
    20K oldu
    Gitti 48000 endeks dedi
    O ortamda da olunca woaww oldu millet bir anda parladı..
    Rahatsız bi tip..Ağır işsiz..Yok büyük işadamlarından teklif gelirse 10K dolar karşılığı eğitim falan verecekmiş..

Azılı boğa..Reis çi..

Düşerken kapar tweet i yükselirken açar yanılmadık yanıltmadık der..

Takip edilecek birisi değil..

Burada sağdan soldan isimler anmasak..Nasıl olur ???

7.  Alıntı Originally Posted by ROULETTE Yazıyı Oku
    Bn varım yaz bunu şubatta 4.xx

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ROULETTE Yazıyı Oku
    Kaç gündür twitter dallaması diye kime diyorum reis :D Bunlar 3 kişiler biri bu, diğeri prof olan 3,35 deyip milleti batıran, diğeri zaten burdan çıkıp 1000 TL ye kurs kitleyen euro 1,06 dayken 1,01 olacka diyen dalaylama üçünü toplasan yarım adam ya eder ya etmezler ama deli gibi takipçileri var adam yokluğunda böyle işte.

Sayfa 35/1009 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •